Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol tudom megnézni hogy a...

Zsuzsi29 kérdése:

Hol tudom megnézni hogy a következö rendszámú autok forgalomba vannak e? Vagy valaki megtudja nekem nézni? GYC-712 GUX-766?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem nézzük meg neked mert pénzbe kerül. Okmányapp - ezt töltsd le a mobilodra és nézd meg.
2018. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
probáltam letölteni de nem tudom,esetleg más vki megtudná nekem nézni köszönöm!
2018. nov. 23. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Ügyfélkapu regisztrációval, havi 25 lekérdezés ingyenes, de kérik megadni a lekérdezés jogcímét. A kérésed alapján nem tudom hitelesen megjelölni, milyen jogcímen kérdezem le. Én, jogcím nélkül tenném.


Ráadásul, lehet a jármű körözött, vagy bármilyen bűncselekményhez kapcsolódó. Nem akarok semmiféle hatósági eljárás résztvevője lenni, és bizonygatni, hogy semmi közöm hozzá. Persze, ha be is bizonyul, akkor is fennáll, hogy hamis jogcím megjelölésével használtam a szolgáltatást. Kell ez nekem számos ügyintézésre; a saját ügyeimre.


A kormányablakban, okmányirodában olyan ablaknál lehet ügyfélkapu-regisztrációt csináltatni, ahol, például, elveszett, ellopott okmányokkal is foglalkoznak. Nincs nagy tolongás; általában, alig kap az ember sorszámot, már meg is jelenik a hívótáblán. Kb. 5 perc az ügyintézés. De, erre az egy ügyre, regisztráció nélkül is lehet online időpontot foglalni. És, a regisztráció ingyenes, később sem használati díjat fizetni.


e-személyivel akár otthonról is lehet regisztrálni.



Ha nem is használod semmire, már azért megéri, mert minden hozzád köthető okmány lejártáról (személyi, jogosítvány, forgalmi, tartózkodási helyes lakcímkártya stb) kétszer, két-, illetve egy hónappal a lejárat előtt e-mailben értesítenek.

2018. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked ezer hálám😘
2018. nov. 23. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!