Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van még olyan reklámcég, akik...

Van még olyan reklámcég, akik fizetnek, ha kirakom a reklámjaikat az autómra?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 10:56
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
Igazából ilyen sosem volt....nem véletlen lett botrány az il ferro meg tarsai matricazasokbol!
2018. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

Ez már 20 évvel ezelőtt is csak városi legenda volt.

Nem találsz olyan autótulajdonost, aki ebből valaha is pénzt tudott volna kivenni.

2018. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbukott az Il Ferro is.
2018. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még ilferróztam annak idején, és mivel nagyon az elején szálltam be, így pluszban jöttem ki az egészből egy párszázezerrel. De sajnos az egész csak egy piramis-játék volt, és nem is várható, hogy a magyar piacon lesz erre életképes (és fizetőképes) befektető.
2018. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan cég, mint a patkány és a nyúl összepárzása. Mindenki hallott már rúla, de látni senki sem látta.
2018. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!