Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladom a járművem. Ilyenkor...

Eladom a járművem. Ilyenkor az előző adásvételit érdemes megtartanom, vagy érdemes odaadnom az új tulajnak a többi papírral együtt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az aktuális adásvételi szükséges csak(amit fogtok eladáskor írni), hiszen a forgalmi igazolja, hogy tiéd a kocsi.
2018. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, de tudtommal nekem nem lesz többé szükségem arra az adásvételire, amit akkor írtunk, amikor megvettem a járművet. Neki viszont hasznos lehet legközelebb, hogy igazolja a következő tulajnak a jármű előéletét. Nem?
2018. dec. 8. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Odaadhatod neki, de akkor sincs semmi, ha nem adod oda.
2018. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Több példányos az adásvételi (kopis). Vegyél a papírírószerben egy nyomtatványt, arra rá van írva hogy melyik példány kié. Kell lennie nálad is egynek a biztonság kedvéért. Ha nem iratná át a saját nevére, akkor te tudod igazolni, hogy te eladtad a kocsit. Büntetések esetében szokott érdekes lenni az eset.
2018. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Nem ez volt a kérdés.
2018. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azt a papírt add oda, amit az eladáskor írtatok. A többi, régi okirat nem tartozik az új vevőre. Sosem tudhatod mikor kellhet.
2018. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mire kellhet még nekem? Vagy adok neki egy fénymásolatot. Akkor kecske is megmarad, káposzta is jóllakik :P
2018. dec. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!