Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Adás vételi szerződéssel...

Adás vételi szerződéssel vásárolt használt autó át írása?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót adásvételi szerződéssel és az a kérdésem, hogy csak következő hónapban lenne lehetőségem. Lenne valami probléma belőle? Az autoval nem jarok mig rendbe nem lesz
2018. dec. 13. 02:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, 15 napod van átíratni.
2018. dec. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

15 nap alatt át kell íratni.

Ha nem futja a díjára, akkor nem kell autózni

2018. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

15 naptári napod van átíratni.

Ha ez nem történik meg akkor többet fogsz fizetni mert jön rá a késedelmes bünti

2018. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legalább biztosítást kötöttél már rá? Mert ha nem, akkor kb. napi 500Ft a fedezetlenségi díj...
2018. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztositast igen
2018. dec. 13. 12:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem penz miatt nem tudom at iratni idoben
2018. dec. 13. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is írták, törvény határozza meg, hogy mennyi idő áll rendelkezésre az autó átírására. Ha időd nincs rá, írj meghatalmazást és így intézheti más is az átírást.
2018. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha önhibádon kívül nem tudod átíratni és ezt igazolni is tudod akkor nincs gáz. Amúgy meg szívás lesz

Az úgy teljesen mind1 és senkit nem érdekel,hogy te jársz addig az autóval vagy sem.

2018. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem fekvőbeteg vagy nincs nagyon mentség (mondjuk venni tudtál, szóval nyilván nem, de akkor ott a meghatalmazás). két hét alatt meg lehet oldani, ügyfélkapun lehet időpontot foglalni, 10 perc az egész...
2018. dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 1hónappal később iratam át,semmit nem szóltak érte, ügyintéző függő egyébként,nekem normális srác volt,ha a szőke hölgy szólít lehet megbüntett.. Tehát szerencse kérdése
2019. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!