Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mikor jön meg a jogosítványom...

Mikor jön meg a jogosítványom 2018ban?

Figyelt kérdés

2018.Július 09.én voltam Okmányirodában a jogsimat kérvényeztetni

Ott azt mondták hogy max 8 nap ha okmanyirodaba kérem

Ha házhoz kérem akkor hamarabb megvan ..ezt mondták

Ma 17.e van

Több mint 1 hete várom

Tudom a Kekkh oldalán lehet követni

De ott 9.e óta az van hogy Kiállitás alatt(8napna)


2018. júl. 17. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
A 8 nap valsz 8 munkanapot jelent.
2018. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másik 78%-os válasza: 8 naptári nap.


Lepontozás előtt: [link]


Amennyiben a kérelem benyújtásakor a kérelem és mellékletei, valamint a hatóság rendelkezésére álló adatok (ide értve az olyan adatokat is, amelyek szolgáltatására a kérelmező nem kötelezhető) alapján a tényállás tisztázott, úgy az ügyintézési határidő 8 nap, egyéb esetben az ügyintézési határidő 21 nap. Amennyiben a vezetői engedély kiállítására irányuló kérelmet a XIII. Kerületi Hivatalnál nyújtották be, a vezetői engedély – az erre irányuló kérelem esetében – soron kívül kiadható. (Lehetőség van SMS vagy/és e-mail értesítés kérésére az elkészült vezetői engedély postára adásának, illetve a közlekedési igazgatási hatósághoz történő érkezésének napjáról.)

2018. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nekem 3 hét alatt küldték meg, úgy hogy 1-2 hét volt az ügyintézési idő. Nem kell 100%-ra venni ezeket.
2018. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem túl biztató
2018. júl. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!