Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jövő héten lesz meg a műszaki...

Jövő héten lesz meg a műszaki vizsga aztan mehetek ugye a kocsit atíratni. De a törzskönyv amíg megjonn állítólag 2-3 hét. Addig nem is mehetek ki az nélkül? Vagy adnak valami ideiglenes igazolást, hogy mehessek a kocsival addig is?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
A törzskönyv nem szükséges a közúti közlekedéshez.
2019. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az átíratás sem a műszakitól függ leginkább. A vásárlástól számított 15 napon belül kell az autó előző tulaj nevére kiállított forgalmijával, törzskönyvével, 2 példány adásvételivel és az eredetvizsga igazoló papírjával, tovább a KGFB szerződéssel menned az okmányirodába. Ott egyből megkapod az illeték és egyéb díjak megfizetése után a forgalmit, innentől használhatod az autót. Törzskönyv nem kell nálad legyen az autóban.
2019. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Mivel lejárt a műszaki az előző tulajnal és nem csinálta meg mert nem használta a kocsit stb De ez lényegtelen. így nem tudom addig atiratni míg a műszaki nincs meg. Én így tudom csak azzal együtt lehet a nevemre íratni.

2019. ápr. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!