Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Reális, hogy ennyit kellett...

Reális, hogy ennyit kellett kifizetnem?

Figyelt kérdés

Van egy suzukim, tanuló autónak vettem, és fél év után sikerült vele koccannom.


Kezdetben 56 ezer forintot fizettem biztosításra éves díjként. A koccanás után ez felment 200 ezer forintra. Ez mennyire reális? Elszámoltak valamit? Az egyik ügyintéző nekem azt mondta, hogy 30% körüli növekedésre számíthatok.



2019. máj. 6. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem váltasz biztosítót? Ez nagyon sok.
2019. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még az 56k is rengeteg.
2019. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Amit mondanak, meg a valóság az kettő. Én biztosítót váltanék és az egyik szülőm lenne az üzembetartó.
2019. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Ez nagyon sok...

Azért azt ne feledjük,hogy ha jól értelmezem A00-ba voltál amiből így M02 lett.... ez szívás ám. De kalkulálj

2019. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Válts biztosítót.

Ne add át az üzembentartói jogot, mert egyrészt akkor sosem lesz bónuszod, másrészt ha van nekik biztosításuk, azt is kockáztatod és ugyanúgy A0 lenne nekik is az elején.

2019. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56 ezer?! 200 ezer??!! Én éves szinten fizetek egy 30-ast a biztosításra. Nem tudom kinél vagy és milyen besorolással, de baromi sokat lehúznak a tárcádból.
2019. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!