Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Üdv! Igazoltatásnál nézik-e a...

Üdv! Igazoltatásnál nézik-e a motor váz számát? Vajon nézik-e stimmel-e a biztosításon lévő vázszámmal?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy ha véletlen kiderül hogy nem annak a motornak a biztosítását adtam oda a rendőrnek, akkor mit kaphatok érte? Vagy csak sima biztosítás hiánya?

2019. máj. 18. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem adsz okot rá, akkor nem fognak ilyennel foglalkozni jó eséllyel.

Ha a váz száma és a motor száma nem stimmel, akkor okirathamisítás valószínűleg.

2019. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van hogy nézik van hogy nem, nem tudhatod
2019. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval. Feltételezem, hogy nem számít okirat hamisításnak ha azt mondom hogy véletlen a másik motorom biztosítását hoztam el, ami szintén valós hiszen az a motor aminek a biztosításával használom a simsont, az tényleg az enyém volt csak eladtam. Tehát nem hamis vázszámmal lett meg kötve. Így csak biztosítás hiánya?
2019. máj. 18. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy valós, létező motorét használod, ami már nincs a neveden, akkor nem hamisítás, hanem visszaélés...

Miért olyan nehéz kötni egy rendes biztosítást?

2019. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ember, egy simsonra 4000 Ft a biztosítás, amit neten 5 perc alatt el tudsz intézni, fel se kell emelni a segged, akár vásárlásnál is meg tudod kötni telefonról. Komolyan nem értem azokat, akik ezen spórolnak, ha erre nincs, akkor benzinre, hogy van?
2019. máj. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!