Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy ilyen játékkal és kormánny...

Egy ilyen játékkal és kormánnyal meg lehetne tanulni kezelni az autó kormányát/pedáljait? (Videó lent)

Figyelt kérdés

[link]


Itt is rendesen ugyan arra kell használni a pedálokat mint a valóságban, ugyan úgy kuplungolni kell, váltani stb, a kormány 900°-ban elfordul. Nyilván nem autót vezetni akarok megtanulni ebből, de azt meg lehetne, hogy mondjuk mire és mikor kell a pedálokat használni, meg hogyan kell a kormányt fogni stb? Csak hogy tisztában legyek azzal a valóságban, hogy hogyan kell elindulni meg ilyenek. (Tudom, a valóságban nagyobb úton mozognak a pedálok)



2019. aug. 23. 15:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Na megkaptuk a tuti magyarázatot is. Megszólalt a kakaó-díjas rallye versenyző. ;)
2019. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 rmokus86 válasza:

Jogsi előtt én is sokat játszottam kormánnyal (900 fokos de kuplung-váltó nélkül), igenis volt haszna.


Ahogy irták kupung-váltó és viselkedés terén van különbség a különböző autótípusokban (ezért is érdemes pl. beerides-al vagy közösségi autómegosztóval kipróbálni jogsi után minél több típust), szóval a kuplungos csúsztatás - elindulás emelkedőn vonalat élőben fogod megtanulni.


A valódi vezetést (figyelni a hülyékre, navigációt figyelve átvágni a bedugult budapesten, stb.) csak gyakorlattal fogod megtanulni, eséllyel jogsi után.


Ami miatt hasznos volt, az a vészfék - sok kezdő sofőr nem mert féket nyomni vagy elég határozottan - nah ez az ami a jatékkormány miatt nálam instant, vészhelyzettben hamarabb nyomok padlót mint felfognám mi van (jó párszor megmentett, azóta viszont sok vezetéstechnikai tréningen is voltam ami ha már picit rutinos vagy akkor nagyon hasznos).

2019. aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!