Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalmi vizsgára tanácsok?

Forgalmi vizsgára tanácsok?

Figyelt kérdés

Ma próbálkozom másodszor a forgalmi vizsgával, 49 óra után, az első 42 után volt. Ti mennyire izgultatok? Hogy ment?

Én nagyon izgulok, a vezetés maga már nem köti le a figyelmem (a kuplung kezelés stb) viszont sokszor elfelejtek dolgokat pl ha nem egyértelmű bekanyarodás van hanem pl parkolás előtt, elfelejtek indexelni meg ilyenek. Meg a parkolás is nehezebben megy, de azt valahogy össze tudom hozni szerintem. Tegnap 1,5 órát gyakoroltuk apukámmal, már valamivel jobban megy a párhuzamos parkolás.

17/F



2015. okt. 12. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj. Én is nagyon izgultam, így nekem sem sikerült az első.

Másodiknál gondolj arra, hogy nincs miért izgulnod, mert már tudod, hogyan zajlik a vizsga. Képzeld el, hogy egyedül vezetsz, ne feszélyezzen a vizsgabiztos, és legyél nyugodt, hogy tudj mindenre figyelni.

2015. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vizsgadrukk természetes.

Van sok vizsgabiztos, aki rendes, segítőkész, ne a vizsgabiztossal foglalkozz.

Ami viszont alap, az a figyelem.

A vizsgán nincs olyan, hogy "elfelejtettem" - nézz meg egy vizsgalapot, az irányjelzés elmulasztásáért azonnal megbuktathatnak.

Parkolásoknál nem elvárás az, hogy elsőre hibátlanul állj be... lehet javítani, igazítani.

2015. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikerült! :D

2 hibavonalat kaptam, az egyiket mert 1x lefulladtam a másikat mert túl későn vagy túl korán de nem félrevezetően irányjeleztem.

2015. okt. 12. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper! Gratulálok! :)
2015. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!