Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolasnal mennyi az idealis...

Parkolasnal mennyi az idealis tavolasag?

Figyelt kérdés
Parhuzamosnal az elottem illetve a mogottem levo autonak mekkora helyet kell adjak?
2019. okt. 15. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont annyit, hogy kényelmesen ki tudjanak állni. Ha annál kevesebbet hagysz, lehet nekimennek az autódnak véletlenül, vagy meghúzzák picit. Nincs fix távolság. Meg szoktam néha nézni, hogy másik oldalon mennyi hely van. Ha sok, akkor az én oldalamon picit kevesebbet hagyok, ha így jobbnak ítélem a dolgokat.
2019. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 subrette ***** válasza:
Elöl és hátul is maradjon annyi hely, hogy ha a másik oldalról drágának akkor is ki tudj állni. Elöl és hátul csak nem állnak rád egyszerre.
2019. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(Ha már nem sikerült megírnod, hogy milyen parkolás érdekel, legalább mindkét félére kaptál választ, ami előfordul a kérdéshez fűzött magyarázatodban.)
2019. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!