Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a kamionosok...

Az igaz, hogy a kamionosok zacskóba kakálnak?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a tanfolyamot...de erről stlacika nem mesélt:SS..

2019. nov. 20. 10:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

"építkezések is szokták így, azért az sem jó ha teleszarják az épülő házat a másiknak meg kerülgetnie kell"


Építkezéseken csak az alja proli/kisebbség csinálja így, akik amúgy tele szarják az épülő házat. Normális ember képes sétálni pár emeletet, pár percet a mobil WC-ig.

2019. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
18%

"nem menet közben csomagolja be a csokit..."


Nem, de nem is tud az ót mellett megállni, hogy berohanjon a bozótba.

Hanem megáll a következő olyan helyen ahol félre tud húzódni gond nélkül. Itt nagy valószinüséggel nincs wc, tehát jön a szatyor.

2019. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Durva. Mindjart 2020, es a WC kerdest meg mindig nem sikerult megoldani.

De lefolyokijelzos Szamszung galakszi S1009842-ünk,852K felbontassal van. Az a lenyeg.:D


Kamionba miert nem lehet wc-t beepiteni,ugy mint ahogy a lakokocsikban van?!

2019. nov. 20. 14:37
 14/32 anonim ***** válasza:
80%

mert azt hova rakod? europában nagyon kicsi méretei lehetnek egy kamionnak. akkora mint amiket látsz az úton.

Ami egy átlag nyerges szerelvénynél nagyobb az már túlméretes kb...


A wc beépítése kb 1 tonna plusz tömeg lenne. Kellene minden parkolóban ürítésti, takarítási, fertőtlenítési lehetőség!

Ezzel szemben még mindig vannak olyan cégek amik még hűtőt sem kérnek a kamionba!!


Ha ennyire anyámassonykatonája vagy akkor ez nem neked való szakma.

2019. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
55%
Olyan ülés nincs, ami egyben WC is?
2019. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
Veszel egy kempingwc-t, még mindig kultúráltabb, mint a szatyor, lehet hozzá kapni folyadékot is, ami szagtalanít és lebont, így könnyen tisztítható. Egyébként is sokkal ritkábban fogsz wcre menni, mert többet ülsz, lassul az anyagcseréd, max. hasmenés esetén tesz jó szolgálatot.
2019. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

"Durva. Mindjart 2020, es a WC kerdest meg mindig nem sikerult megoldani."


Az a durva, hogy 2020-ban még komolyan ilyen kérdésekről kell beszélni...

2019. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
71%

kemping wc lol, mennyi hülye van itt... majd hurcibálod a fülkében magaddal a szarral teli vécédet mi? És azt is ki kell valahova üríteni... A pótkocsira meg nem fér fel sokszor a spanifer sem mert széltől szélig meg a végéig van rakva az áru.


Mi baj van a zacskóba tojással? Szerintem kultúráltabb mint a bokorba vagy a pótkocsi alá csinálni... összekötöd a zacskó száját és kidobod 1 kukába, nagy cucc...


Én sem vagyok a híve ennek, de amikor 1 sima parkolóban aludtam ahol semmi nem volt, és éjjel arra ébredtem hogy rámjött a szapora ott aztán qrvára nem volt idő hogy most elszaladjak kilómétereket a legközelebbi vécéig láthatatlanba... Vagy amikor 10 kilóméterre volt a legközelebbi benzinkút de úgy rádjön a szapora hogy már ülve is majdnem beszarsz, akkor te sem fogsz azon gondolkozni hogy na még visszatartom... ki az első SOS öbölbe azt ja.


Persze a sok kis finnyás buzeráns akiknek fingjuk sincs az egészről azok fintoroghatnak itt, meg lepontozhatják azokat akik tényleg benne vannak egyszer, de fognak még ők is ilyen helyzetbe kerülni az életben

2019. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
22%
Persze, attól finnyás valaki, ha valaki próbál egy kis kultúrát belevinni az életébe, gondolom a szarral teli kis zacskóidat is elviszed magaddal és a következő kukánál kidobod, úgy, ahogy a húggyal teli üdítős üvegeket is...
2019. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
40%
sziggyátok itt az áruszállítókat, de amikor az ájfónt kell átvenni akkor nem gondoltok bele, hogy mennyit dolgoznak érte a srácok.
2019. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!