Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a kamionosok...

Az igaz, hogy a kamionosok zacskóba kakálnak?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a tanfolyamot...de erről stlacika nem mesélt:SS..

2019. nov. 20. 10:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%

igen is üvegbe pisálok, mert este nem szállok ki a migránsokkal meg rablókkal teli parkolóba. Erről beszélek, hogy fingod sincs az egészről te gyökér, aludtál te már franciaországban kivilágítatlan parkolóban calais 100 km-es körzetében? Na akkor te neked se lenne ekkora arcod öreg... És ez nem csak ezekre a helyekre igazak (itt fokozattabban), hanem minden helyen. Az áru/üzemanyag lopás minden napos dolog, és ezeket bandák csinálják, kiszálsz hugyozni este addig fejbevernek mert épp félkómás vagy és elveszik az összes értéked, ilyenek is voltak. Ma már ott tartunk hogy a fülkét is be kell spaniferezni, mert befújnak altatógázzal, feltörik a fülkét és kirabolnak. Szóval inkább leszek proli, és hugyozok üvegbe, mert nem akarok megdögleni...


A másik meg hogy a parkolókban van kuka, bedobod oda a szaros zacskót nagy cucc. Mitől rosszabb ez, mint amikor kaját dobnak bele és 1 hét után már büdösebb mint egy hulla? De mondom, inkább fogd be a szádat mert csak hülyeségeket beszélsz barom kölyök

2019. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Vidd csak tovább az európai kamionos kultúrát te is, pont az ilyenekre van a legnagyobb szükség!
2019. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
50%

Persze zacskóba szarunk, a hűtőbe hugyozunk, csak 1 eurós sört iszunk, nem mosakodunk, nem fürdünk és mindig sírunk hogy miért keres a másik többet.

:D Nem. Persze ha valakinek nagyon fostos a dolog megoldja de igényesen. Nyilván van olyan aki a vontató és a pót közé hugyozik meg a parkoló közepére szarik de azok olyan egysejtűek is.

2019. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
48%
Természetes, hogy ha az ember olyan helyen áll, vagy útközben van, akkor olyan helyen áll meg nagy dolgát végezni ahol van WC, de akik ezt az egészet nem értik, hogy fordulhat elő mégis a zacskóba kakálás, gondolkodjanak. Engem 3 napig állított a cégem Belgiumban olyan helyen (felrakóra várva), ahol a közelben nem volt sem benzinkút, sem semmi. Kamionnal nyilván nem mehettem el, gyalog meg tény leg semmi nem volt elérhető közelsgében ahova el tudtam volna menni WC-re. Akkor szerintetek?
2019. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Utolsó! Felköhögted és kiköpted? :-P
2019. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

52%:

„Szóval inkább leszek proli,”


te tényleg az vagy, de elsősorban nem azért, mert zacskóba csinálod, hanem a stílusod, fogalmazásod, helyesírásod és a főleg a nagy szád miatt.


„Persze a sok kis finnyás buzeráns akiknek fingjuk sincs az egészről azok fintoroghatnak itt”


én a helyedben visszafognám magam, mert majd egyszer véletlenül kint az utcán is ezt a stílust fogod erőltetni, aztán egy izmosabb/küzdősportos „kis bzeráns” úgy pofán fog vágni, hogy felállni sem tudsz majd a löttyedt testeddel, prolikám.


te is csak erősíted a ’minden kamionos igénytelen és primitív” sztereotípiát.

2020. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem összefüggésben, de a kérdés kiírása óta rengeteg kamionos videót megnéztem. Egyikben sem hallottam olyanról, hogy a kocsiban végeznék el a dolgukat. Egyben sem, pedig legalább ötvenen vagyok túl 7-8 kamionost nézve.

Felnőtt ember vissza tudja tartani a következő helyig, ahol ezt kulturáltan meg lehet oldani.

2020. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
79%
ja mert a videókban pont el fogják mondani, hogy belesz..tam a fülkébe mi?
2020. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

hát tessék! Norbi megmondja!

https://www.youtube.com/watch?v=OUdEx4uJR0o

21:00-tól

de érdemes az egészet megnézni.....

2020. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#14-es

A wc be építése kb 1 tonna? Miből van az a wc ólomból, vagy betonból? Némelyik lakókocsi wc-stől bútorostól, mindenestől nincs egy tonna. Az öblítésre ha számolunk 100 liter vizet akkor se lenne több 2-3 mázsánál. De akkor már centis lemezből van, nem furnérból mint a lakókocsiban. Én se értem miért nem oldották még ezt meg. Egy 10 méteres kamionon nincs fél méter szabad hely valahol? Van aki motort vagy kerékpárt szállít a kamion fülkéje mögött. Ha az el fér akkor egy wc-is. Buszokba van lakó kocsikba van, kamionba ahol sokan le élik az életüket nincs. Mert nem EU komfortos? Ez így biztos az....ha nagyon nincs máshol hely akkor a hálófülkéből leválasztani. Vagy a hálófülkét fel a tetőre és annak a helyére. Nem értem.........

2021. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!