Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a sok parasztról...

Sajtoskifli123852 kérdése:

Mit gondoltok a sok parasztról akik telóznak vezetés közben? Mert ma engem egy ilyen majdnem elütött

Figyelt kérdés

#vezetés #telozás
2019. dec. 7. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Örökre elvennék tőlük a jogsit.
2019. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogsi elvétel + jövedelmének 55% birságként mondjuk 2 évig
2019. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Sok olyan "paraszt" van, aki még vezetés közben is jobban vezet, mint bármelyik vérpistike.
2019. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
96%

Felelőtlenek. Ha rendőr lennék, ott helyben törném ketté a jogosítványát.


Kb 3 hónapja találkoztam egy ilyen telefonos gyökérrel. Előttem vezetett egy régi suzuki swift-et, közben sms-ezett, vagy messengeren írogathatott, mert csak azt láttam hogy nagyon nyomkodja a mobilját miközben úgy 70-el vezet.


Eléggé paráztam, mert többször nézett a mobilra mint az útra.

2019. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
És arról a sok parasztról, akik telóznak gyaloglás közben, se kép se hang, azt lazán átmennek a tilos jelzésű gyalogátkelőn? Mert a múltkor majdnem elütöttem egy ilyen köcsögöt.
2019. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom ezzel összefüggésben, hogy jogsi el, kocsi ledarál, zacskóban visszaad, - névcserét is kísérő - életre eltiltás. A másik ilyen kategória a pszichopata szlalomozó - és lehetne még számos baromi alfajt felsorolni 25-30 A4 -es lapra valót, de erre a kérdésre most "csak" ennyi a válaszom. Speciel, pszichésen is szűrném IDŐRŐL-IDŐRE a sofőröket és gyalulnám az utakról azokat, akik ideggyengék, figyelmetlenek, szórakozottak, öntörvényűek. Nagyon sok olyan ember birtokol erőgépet, aki azt képzeli a világról, hogy az élet egy számítógépes játék, - ahol ha elbuksz valamit vagy nem az elképzeléseid szerint alakul, akkor "betöltök és kezdek egy másikat". Szerintem nem ugyanezt gondolják azok, akik egy ilyen barom miatt veszítenek el számukra fontos embereket idő előtt, vagy egy ilyen barom miatt nyomorodnak le egy életre, alakul át számukra kedvezőtlen irányba a fizimiskájuk!
2019. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Volt ma egy donorjelölt, aki tejködben világítás nélkül közlekedett lakott területen kívül, ráadásul még mobilozott is. Kapásból több sebből vérzik a dolog. Azonnal elvenném a jogosítványát az ilyeneknek. Van azon a krrrva telefonon kihangosító, meg ötszázé' rendelsz az íbéjen egy autós telefontartót. Egyébként meg félre kell állni. Problem solved.
2019. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Amit hozzátennék a sztorihoz, hogy azokat a gyalogosokat is alaposan meg kéne bszni, akik a zebrán/előtt telefonoznak. Mert vagy simán lelépnek a zebrára anélkül, hogy körülnéznek, vagy pedig (ez pont ma történt) hogy vagy 3x is rá kellett dudálnom a gyerekre, hogy legyen szíves felnézni a telefonból és átmenni, ha már a zebra szélén áll.
2019. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Egy érdekes dolgot figyeltem meg. Minél drágább az autó, annál biztosabb, hogy a sofőr kézből telefonál. Akkor is ha a nyomorult négykerekű bádogesernyőjében már van beépített Bluetooth kihangosító, a világért össze nem párosítaná a telefonjával.

"Melós" autók, "fehérfurgonos szállító" sofőrök, "suzukisok" fülében legtöbbször ott látom a BT fülest, azt használják.

2019. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Barnabas333 ***** válasza:
85%
Én egy olyannal karamboloztam, szerencsére csak az egyik dísztárcsa bánta aki meg a tunning kocsijában filmet nézett ami középen ment és egyedül volt a kocsiban na az sem jobb. Én egyébként sosem telózok, a mai kocsim már BT-s és azt fel lehet venni a kormányról maximum úgy...
2019. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!