Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Halálosan félek kocsival...

Halálosan félek kocsival menni valahova, tegnap is annyira megijedtem, hogy gyözhetném le a félelmet?

Figyelt kérdés
1 hónapja autobalesetünk volt, a párom vezetett, nekem nincs jogsim még. A kocsi ripityára tört, 3 hétig javitották. Nekünk szerencsére nem történt bajunk. Tegnap mentünk hosszabb útra 40km-re egy nagyvárosba. Óriási forgalom volt, feltem hogy belénkjön valaki, ugy mentek mint az őrültek minden fele. Aztan mikor hazafele jöttünk muszály volt meg elúzni 1 kocsit jöttek szemből de még messze volt. És mikor kitértünk a mi sávunkból akkor nagyon megijedtem mert velünk szemben is előzött valaki. Annyira megijedtem hogy sirva fakadtam! A frászt hozta rám. Megfogadtam hogy nem is megyek többet nagyváradra csak ha nagyon de nagyon muszály, de akkor is CSAK busszal. Azt hittem sosem érünk haza. Ti városon kivül mennyivel hajtatok?
2010. júl. 21. 09:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*muszály volt meg előzni 1 kocsit
2010. júl. 21. 09:56
 2/14 Beatrix17 ***** válasza:
26%
Nem kell félni!!A busz sem sokkal biztonságosabb!Én is részese voltam már sok balesetnek-nem mint okozó,láttam is nagyon sokat,de ettől még nem kell pánikolni!Én nem nagyon megyek városon kivülre,csak ha párom vezet.Ő nagyon régóta autózik.Álltalában 80-150között halad,ha van lehetősége.Én,városban 60-110között
2010. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talan a parod vezetese nem megfelelo. Nem?
2010. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az anyósülésen utaztál a balesetnél és most is? Legközelebb próbálj meg úgy utazni, hogy hátulra ülsz. Teljesen más a kép, a forgalom a hátsó üléseken, mint elől. Van autótok, tehát fogtok utazni. Ne riasszon vissza a balesetetek, próbáld ki hátul ülve, meglátod, szép lassan visszatér a bátorságod.
2010. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Városban 50, kivéve ahol lehet többel menni (Bp. Váci út/Hungária pl 70-80 amikor lehet). Városon kívül ritkán tartom be a 90-et, inkább 100-120.
2010. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

"muszáj"


nem csoda hogy félsz.

bennem is mindig ott a kisördög.

meg ahogyan ezek a mai sofőrök hajtanak, az szinte hihetetlen.

a sok köcsög veszélyezteti mások életét.

amúgy beatrix téved.

busszal sokkal nagyobb biztonságban vagy.

2010. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11:36 Beatrix minden kérdésnél okoskodik, egész nap ezen az oldalon függ. :)
2010. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__10..


Bármio legyek ha ezt nem Te tetted fel..,nagyon hajaz egymásra a két kérdés!Persze nem baj:D

Én azt tudom ajánlani,hogy mig utazol az autóban,addig csukd be a szemed és relaxálj!Ne koncentrálj az útra,arra ott van a sofőr!

2010. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amikor a baleset történt én épp nem koncentráltam az utra, hanem belekukkantottam az ujságba, de tenyleg csak pár másodpercre. Ezek után már csak figyelek. Mi szaladtunk bele egy másik kocsiba aki nem jelzett hogy le akar térni, és legalább 60-nal csapodtunk bele. A biztonsági öv ugy megszoritott hogy tiszta kék lettem tőlle. De ha nem vagyunk bekötve kirepülünk. Azt tudom h mi voltunk a hibásak mert nem tartottuk be a követési távolságot.
2010. júl. 21. 12:35
 10/14 A kérdező kommentje:
ja es azt amit belinkeltél ide az nem én voltam. Volt már olyan eset is hogy a szemben lévő sávba egy kamion előzött egy másikat és épp hogy vissza tudott érni a saját sávjába majdnem nekünkjött, lekellett lassitsunk, es lehuztunk valamennyire az utrol. Es ez a dolog 2szer is megtörtént.
2010. júl. 21. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!