Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos gázfőzőről mi a...

NorberT99 kérdése:

Kamionos gázfőzőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Meddig bírja?Mondjuk ha 4 hetet vagyok kint és napi szinten melegítek/főzök vele akkor elég 4 "gázpatron "?

2020. jan. 7. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Hány dekás vagy kilósra gondolsz?

A 19 dekás az csak kv főzésre jó, nagyon keveset bír és piszok drága.

Vegyél minimum 2-3 kilós turista palackot főzővel , az már elég sokáig kitart.

2020. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

te nem nézed Lacika videóit??????????????????

how dare you?!????!?!!!?


Az a bőröndös gáz elég ergya, pörinek nem állnék neki vele.

Ha nem 4kézben mentek és el tudod pakolni és sokat főzöl akkor tényleg érdemes egy nagyobbat beszerezni.

2020. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi a bajod a 250gos "borondos" gazfozovel? Az a legjobb... Olyan regi tobb kilosat meg mar nem toltik meg sehol mert illegalis, max sutyiban kis kenopenzert, de en mar csak azert se hasznalnek olyat mert ha tegyuk fel robban, akkor az NAGYOT robban, mig a 250gos nem nagyot. En mindent azzal fozok evek ota.


Nekem kb 4 ment el amikor rendszeresen foztem egy honap alatt.


A kis 125 gramosat vagy mekkora az a kicsi patron, azt csak kave fozesre hasznalom, abbol 2 havonta 1 megy el

2020. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Robban???

Ilyen alapon ne ülj kamionba mert mi van ha baleseted lesz.

De a 20 dekás is ha felrobban a fülkébe az is szét visz mindent. Nekem van a 190 grammos kávét főzni, a 2 kilós meg hétvégekre amikor nagyobb kajálás, főzés van.

Meg ha nincs más fürdési lehetóség, ezen egy veder vizet is megmelegítek és le tudok fürdeni.

2020. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!