Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SOS! Ameddig nincs meg az...

SOS! Ameddig nincs meg az elsősegély addig nem mehetek forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés
Most hívott az oktatóm hogy szerinte nem mehetek vizsgázni jövőhéten mert nincs meg az elsősegély vizsgám még.. De nem tudja pontosan.. Kérem aki tud informáljon :( Olyan gyomoridegem van hogy nem hiszem el.. úszik a forgalmi vizsga díja mert nincs meg az elsősegély? :/

2020. jan. 30. 16:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
8%
sajnos nem mehetsz.
2020. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam a jogosítvány kiváltásához kell az elsősegély vizsga :( És hogy nincs köze a forgalmi vizsgának az elsősegélyhez :/
2020. jan. 30. 17:13
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
Vizsgára mehetsz, jogait igényelni nem.
2020. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Jogsit*
2020. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#3 + #4 én is így tudtam :(
2020. jan. 30. 17:46
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Az az orvosi alkalmassági ami a jogsihoz kell.
2020. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy írták, a jogsit nem tudod megigényelni elsősegély nélkül

Vizsgázni vizsgázhatsz.

Én a forgalmi vizsga után egy héttel csináltam meg az elsősegélyt.

2020. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell hozzá a vizsga, nyugi!! Csak anélkül nem tudod majd igényelni a kormányablakban a jogsit. Én most csináltam a jogsit, senki egy szóval nem kérdezte tőlem, hogy megcsináltam-e az elsősegélyt, egyedül a kormányablakban kérték a kis kártyát. NYUGI!! Mehetsz vizsgázni!
2020. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Tuti, hogy mehetsz vizsgázni. Nem feltétele. 100%
2020. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!! A vezetés már több mint 200K ba van, eddig se időm se pénzem nem volt az elsősegélyre.. Mindenhol azt mondták, hogy jó elkezdeni és levizsgázni forgalmi vizsga előtt de nem feltétel. Annyi hátrányom lehet, hogy nem tudom kiváltani a jogosítványt addig, még nincs meg az elsősegély. Erre ma hív az oktatóm ( vizsga előtt 4 nappal!! ) hogy szerinte nem mehetek így forgalmi vizsgázni.. De nem biztos benne. Akkor lesokkoltam picit hiszem a vizsgadíj már rég bevan fizetve.. Nagyon rosszul érintett hogy elúszik a vizsgadíj.. Lehet 11.000 Ft de az is pénz és nem szülöm a pénzt dajnos :/
2020. jan. 30. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!