Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire nézhetett butának a...

Mennyire nézhetett butának a volt oktatóm?

Figyelt kérdés

Teherautó vs. kisautó.


Szóval találkoztam egy kereszteződésbe azzal a teherautóval amin tanultam vezetni. Ő jött volna jobbra én tőle jobbról jöttem , aztán gondoltam elmegyek szűken mellette, megmutatom magamnak, hogy milyen szépen tudok centizni s , hogy érzem a kocsim. Aztán nem volt hely, moped autó sem fért volna el, nem, hogy a Galaxy.


Erre kitolattam szembeforgalomba megálltam és megvártam míg kimegy majd visszatolattam és befordultam.


Ez oké ha ismeretlen helyen vagyok, de naponta arra járok. :D

Ég a pofám azóta is. Vele volt a gki vizsga is és pont ez a szitu volt csak akkor én vezettem a tehert, és akkor meg a kis autósnak anyáztunk.

Ezért felhívjam, elnézést kérjek? Elvégre hamarosan kezdek a Wabinál, és ez így nagyon szánalmas érzés. :(


2020. márc. 6. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyél egy hamburgert mint hogy ilyen semmi dolgokon agyalj.
2020. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem túldramatizálod. Ha elcsaptad volna a zebrán, azt mondanám vigyél neki virágot meg lufit a kórházba, de igy szerintem hagyd annyiban a dolgot. Szerinted ő még sosem nézett el semmit? A ki vezet, az olykor hibázik. A legjobb sofőr is. Szerencsés esetben valami ilyesmi lesz belőle, rossz esetben baleset.


Ennyi. Eszem ágába sem jutna felhivni. Csodálkozom is, mert ha teherautót tanultál vezetni, inkább férfinak gondolnálak, viszont ez a lelkizős kérdés olyan, mintha egy nő tette volna ki. Ez mindegy, mert én egy anonim ismeretlen vagyok, nem ciki a véleményem. De ha felhivod, szerintem ő kb ugyanezt fogja gondolni rólad.

2020. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

21 éves srác vagyok.


Igen, lelkizek, mindig egy precíz pontos embernek ismertek meg, soha nem volt semmi kellemetlen dolog amit én idéztem volna elő.

2020. márc. 6. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem preciz, csak precizkedő.

Valós tevékenységet és érték-létrehozást túllihegett fongfűrészeléssel és jelentéktelen dolgokkal való túlzott foglalatoskodással álcázó.

Nőj már fel!

2020. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 , köszi, ezt még emésztem. Átolvasom párszor, talán megértem. Köszi a válaszokat.
2020. márc. 6. 13:11
 6/9 anonim válasza:

Hát majd lesz kellemetlen dolog, amit te idézel elő, mert ez az ÉLET. Rengetegszer van olyan, hogy akaratlanul ostobaságot csinálunk, erlontunk dolgokat, megbántunk másokat. Vagy tévedünk, hibázunk, elnézünk valamit egy rossz pillanatban. Van, hogy nincs következménye, van, hogy kész a baj.


Ez az élet.


Amúgy a lelkizés és az érzékenység még nem gond, nem vagyok az a fajta, aki azt vallja, egy férfinak ne legyenek érzései. Legyenek. De nem árt, ha férfiasan kezeli őket, nem nőiesen.


A férfias lereagálása ennek a szitunak az, hogy ha legközelebb, x hónap múlva összefutsz az oktatóddal, akkor azt mondod neki, hát, elnézést Oktató Úr/Jani bá' (nem tudom, milyen a viszony köztetek), jól benéztem azt a kereszteződést a múltkor. Nem csodálkoznék, ha ezentúl letagadná, hogy magánál tanultam vezetni.


A jaj, fölhivom, bocsánatot kérek, jaj, mit gondol most rólam, az nagyon nőies problémakezelés.


Nekem mindegy, úgy értem, az én szememben nem lennél kevesebb egyiktől sem, de a többség, a társadalom szemében furán veszi ki magát az ilyesmi

2020. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma nekem jött a parkolóba egy bácsi, megzúzta az ajtóm, erre én kértem elnézést, állítólag, Anyukám kérdezte, mert pont akkor jött vissza és remélte rosszul hall, hogy én kérek elnézést. Ami szerintem is már durva, " bocs, hogy élek" mentalitást is nőies..
2020. márc. 6. 14:59
 8/9 anonim válasza:

hát igen. azért gondolj bele, neked kell majd tudnod verbálisan, és akár fizikailag is megvédened a barátnődet/feleségedet/gyerekedet, ha adott esetben szükség lesz majd rá, mondjuk megtámadnak titeket az utcán, vagy jön a betörő.


Az nem baj, ha jó szándékú, elnéző vagy, és igyekszel megértő lenni másokkal, de tudnod kell keménynek és határozottnak is lenni, amikor szükséges.

2020. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én felhívnám hogy egyyütt röhögjünk egy jót.

Biztos neki is van hasonló sztroija - az oktató is Nber!

2020. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!