Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fel lehet jelenteni rendszám...

Fel lehet jelenteni rendszám alapján valakit, hogy vezetés közben telefonált, és nem indexelt kanyarodáskor?

Figyelt kérdés

Felvétel nincs, de független tanú van.


Nem történt baleset, csak a köcsög még meg akart verni, mikor felvetettem neki a szabálytalanságát.


2020. ápr. 1. 15:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
33%

Ezzel nem nagyon lehet célt érni, egy rendszámot bárki bemondhat random, egy "független" ember meg relative kevés hozzá, ráadásul annyit nem is ér meg az ügy (össze nem ütköztetek, el nem fajult jobban, stb.).



Inkább használj a továbbiakban fedélzeti kamerát! Egyre többen tesznek így!


(Legalább Audi/BMW volt?)

2020. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

"Inkább használj a továbbiakban fedélzeti kamerát!"


Érik a dolog. De akkor legalább kettőt fogok berakni. (elől-hátul)



Valami szar kisautó volt.

Mondjuk az enyémnél (fiat seicento) minden nagyobb.

2020. ápr. 1. 19:26
 13/26 A kérdező kommentje:

Jelzem, hogy nem csak a "nem indexelés" a problémám.

Hanem az hogy a telefonálás miatt, nem indexel, emiatt alig tudtam neki megadni az elsőbbséget és még ő kezdett el ordítozni nekem.

(pedig még csak csúnyán se néztem)


Ez után hajtottam mellé szólni, hogy nem telefonálni, hanem indexelni kéne, és ezek után szorított le.



De valószínű azért tart itt az ország (közlekedés)kultúrája, mert a többségetek szerint ez a normális, amit a csóka művelt.


Hát jó.

Csak kell az a kamera.

2020. ápr. 1. 19:39
 14/26 Beviz Elek ***** válasza:
25%

Senki nem mondja hogy normális az amit tett, hanem mindenki azt mondja hogy nem tudsz így semmit elérni, el fognak hajtani ha feljelentést akarsz tenni.


Te azt mondod hogy telefonált és ezért nem indexelt, ő pedig azt mondja büntetőfékeztél előtte. Nincs felvétel, nincs bizonyíték, bemondás alapján mit vársz?


Ez alapján bárkit feljelenthetnél kitalált indokokkal.

2020. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Felvétel nincs, de volt ott egy fickó egy parkoló kocsiban, aki látta.

(visszamentem megkérdezni)

2020. ápr. 1. 20:12
 16/26 anonim ***** válasza:
A kamera tényleg hasznos, de nem azért, hogy ilyen semmiségeket jelentgessél. Ha lenne felvételed akkor sem foglalkoznának ilyen tyúkperekkel.
2020. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
24%

"Felvétel nincs, de volt ott egy fickó egy parkoló kocsiban, aki látta.


(visszamentem megkérdezni)"

Szerintem menj be a Yardra.

Ennyivel tuti ráküldik a TEK-et.

2020. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

Egy feljelentés sok macerával jár. Többször behívnak, főleg, ha a vétkes ott sem vót..a tanud megbánja, hogy elvállalta. Ha kamerafelvétel alpján jelented fel, akkor az eszközödet lefoglalják bizonyítékként...letöltött másolatot nem fogadnak el..aztán jönnek a személyiségi jogok, és a buli végén te leszel megbüntetve

Javaslom, olvass el néhány paragrafust.

2020. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan egy szociopata.


Ha senki nem vállalja a hasonló piti feljelentéseket, akkor annak sem lesz komoly következménye, ha megöl valakit az úton.

De ha van egy pár ilyen előzménye, akkor már könnyebb "kivonni a forgalomból".

2020. ápr. 1. 23:05
 20/26 anonim ***** válasza:
48%

Remélem csak egy jól álcázott troll, mert ha komoly akkor epic fail.

A nem indexelőknél és telefonálóknál is van rosszabb, például a " köcsög spiclik ". Ilyet nem ismersz véletlenül?

2020. ápr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!