Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fel lehet jelenteni rendszám...

Fel lehet jelenteni rendszám alapján valakit, hogy vezetés közben telefonált, és nem indexelt kanyarodáskor?

Figyelt kérdés

Felvétel nincs, de független tanú van.


Nem történt baleset, csak a köcsög még meg akart verni, mikor felvetettem neki a szabálytalanságát.


2020. ápr. 1. 15:38
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Látom magasabb a társadalmi elfogadottsága "M. Richárdnak", mint annak, akit szabálytalanság miatt veszélyhelyzetbe sodornak és emiatt feljelentést akar tenni.



Találkozzatok sok M. Richárddal!

2020. ápr. 2. 08:40
 22/26 anonim ***** válasza:
25%
Na kezdődik.
2020. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Privátban kérdezik, hogy ki az a M. Richárd.


[link]

2020. ápr. 2. 08:47
 24/26 anonim ***** válasza:
Aha megnéztem köszi.
2020. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Bármennyire van igazad vagy annak véled, te nem önbiráskodhatsz. Nem is fenyegethetsz meg senkit sem.

Feljelentheted , aztán ott lehet hogy kiröhögnek vele együtt.

2020. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

"Bármennyire van igazad vagy annak véled, te nem önbiráskodhatsz. Nem is fenyegethetsz meg senkit sem."


Eszembe sem volt önbíráskodni sem fenyegetni.

Ismétlem emelt hangon átszóltam, hogy "vezetés közben nem telefonálni, hanem indexelni kéne"...


Pont, hogy a szabálytalan autós volt az aki szézbszta volna a fejem, ha nem adok neki igazat.

"Van valami problémád?"

Persze nem volt problémám, mikor ott állt a kocsim mellett, mert ha van, akkor biztos, hogy kirángat.



Jól van, hagyom a picsóba.

De szívből kívánom találkozzatok vele ti is hasonló élethelyzetben vagy legalább valamely családtagotok.

Talán majd eszetekbe jutok én "gerinctelen gennyes spicli".

2020. ápr. 3. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!