Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetés kihagyás. (? )

Vezetés kihagyás. (? )

Figyelt kérdés

Bő 1,5 éve van jogsim. Első fél évben vezettem , úgy körülbelül heti 1-szer 2-szer, de nem sokat, viszont kb az elmúlt egy évben semennyit. Hamarosan autót veszek, csak nem tudom ki merjek-e merészkedni 1 év kihagyás után a forgalomba. A hozzám hasonló cipőben járók általában rettegnek a vezetéstől, én viszont az alatt a fél év alatt úgy megszerettem, hogy jelenleg szinte elképzelni se tudom az eletem nélküle hosszútávon.. :-) Ennek ellenére keressek egy oktatót és vegyek pár órát, vagy ennyi idő alatt még nem esik ki vészesen sok tudás?

Személyes tapasztalatokat is szívesen olvasnék :)


2020. máj. 9. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Így szerintem felesleges az oktató. Mostanában a vírus miatt úgyse találnál nagyon szabad oktatót.
2020. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, keressél. Hiába vagy lelkes, a rutin hiányzik. Egy év sok idő.
2020. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd, ha meglesz az autó, kipróbálod, hogy mennyire megyen az önálló vezetés...

Nem kell rögtön bemenni a csúcsforgalom közepébe, nyugisabb helyen gyakorolva le tudod tesztelni, hogy szükség lesz-e oktató mellett korrepetálásra, vagy sem.

Az elkövetkező hónapokban valószínűleg nem lesz könnyű oktatót találni, sok munkájuk lesz...

A jogosítvánnyal rendelkezők korrepetálása már nem tanuló-oktató státuszban zajlik, az oktató már csak tanácsadó, aki hasznos lehet, de minden felelősség a járművezetőé.

2020. máj. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!