Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Átmennék másodszorra a forgalm...

Átmennék másodszorra a forgalmin, ha csak egy hónapra a bukás után lenne a vizsga?

Figyelt kérdés
Lehetséges ugyanolyan szinten vezetni egy hónap kihagyás után? Azt megjegyezném, hogy nem a legjobbak közé tartozom.

2013. júl. 29. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hagysz ki egy hónapot, mert tudomásom szerint 5 kötelező pót órát venned kell. Min hasaltál el?
2013. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zeu válasza:
100%

Tapasztalataim szerint ez attól is függ hol vizsgázol.


Debrecenben simán megér egy próbát, én már 2 hétre rá újra mentem :D 50 percig hibátlanul vezetni nagy százalékban szerencse kérdése, arra jön még hogy mennyire izgulsz, a tudás szint ami szükséges csak alig számít...


Kisebb településeken teljesen más a vizsgáztatás rendszere ha nem sikerül akkor több is kellhet mert tényleg a tudás a gond.


Ezt inkább te tudod megítélni. Számít hogy min buktál el, és hogy jogosnak érzed-e :D

2013. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1.! Ilyen nincs! Nem kell a vizsgák között pót órákat venni, viszont ajánlatos.


2.! Teljesen igazad van. Nekem az utolsó vizsgán szerencsém volt, nem volt váratlan helyzet, vasúti átjáró, emelkedő, országúti, parkolások csendes helyen vtak, mentő se ment. Könnyű út volt.


Én harmadjára mentem át 4 hibavonallal, utolsó 2 vizsga között 10 órát vezettem, tudom sok, de sokat fejlődtem az a 10 óra alatt, mint előtte 40 órában.

2013. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 flora08 ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kötelező pótóra, viszont érdemes a következő vizsga előtt levezetni párat. Az én példám: megbuktam háromszor, mert képtelen voltam lenyugodni, nagyon féltem a vizsgától, pedig jól ment a vezetés, a vizsgák között két-két órát vezettem. A harmadik után annyira elkeseredtem, hogy mondtam az oktatómnak, hogy most pihentetem egy kicsit a dolgot. Ez volt tavaly októberben, és idén május elején hívtam fel újra az oktatómat, hogy mehetnék-e vezetni. Vezettem 12 órát, és most júliusban (három hete) simán meglett a vizsgám, semmi gond nem volt. Az én kihagyásom nem egy hónap volt hanem több, mint fél év, de igazából még jót is tett. Átgondoltam a dolgokat, és tényleg csak akkor hívtam az oktatót, és akkor kértem, hogy jelentsen be a vizsgára, amikor már biztos voltam magamban. Úgyhogy nem lesz gond, ha kimarad az a hónap, a vezetést nem lehet elfelejteni :) Azt írtad, hogy nem a legjobbak közé tartozol. Ezt miből gondolod? Az oktatóddal elégedett vagy? És miért maradna ki egy hónap?
2013. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Előző: azért gondolom így, mert alapdolgokat elrontok, ha csak kivsit is lankad a figyelmem. Amint jön egy hiba, utána sorra jön a többi is. Az oktató szerintem jó, más tanulók szerint is az. A szünet meg azért lenne, mert nyaralni fogok.

Amúgy köszi az ediggi válaszokat! :)

2013. júl. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!