Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szekszárdon le lehet fizetni...

Szekszárdon le lehet fizetni jogsin a vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, aki ezt megtette? Most kifejezetten Szekszárdra gondolok. Azt hallottam, hogy elég sok helyen lehetséges. De külön Szekszárd érdekelne.

2020. jún. 2. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én pont Szekszárdon, semmi plusz óra nem volt se kenőpénz mégis átmentem. Nem azt mondom, hogy mindenki balesetet fog okozni, hanem hogy van olyan aki azért fizetne, mert úgy gondolja hogy ha el tud indulni az autóval meg megállni akkor tud vezetni és ezért fizet, erre értem.
2020. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Akkor leet félreérthető volt amit mondtam. :) Én az első vizsgámon megbuktam, elég hézagosan tudtam csak órákra járni, voltak kihagyások is, plusz az oktató is lehetett volna jobb abban a tekintetben, hogy nem vesz el 15 perceket a 45 perces órából. 60 óra után vizsgáztam először. Most vettem még 26 órát viszont félő ha nem megyek át a vizsgán, akkor buktam a kreszt. Most már nem érzem azt mint januárban, hogy kellene még sok plusz óra, de inkább vezetek még h gyűljön a rutin, berögzüljenek a szituációk. Persze a kenőpénz se garancia: simán lehet, hogy az oktatóm ebbe nem megy bele, vagy ha olyan bakit ejtek, ami mondjuk tényleg nem tolerálható, úgyse enged át. Viszont az se hiányzik, hogy kicsússzak az időmből, és kezdhessem az egészet elölről.
2020. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki nemtud vezetni azt ígyis úgyis megfogják húzni vizsgán.Nehezen tudom elképzelni hogy a semmire bárki is megadná a jogsit,nincs aki ezt be merné vállalni.Ha olyat hibázol szerintem bukás minden képp.Itt azt tudom elképzelni esetleg parkolásnál plusz egy korrigálás ilyesmik.
2020. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyesmire gondoltam. De ezen az oldalon olyasmit is irtak, hogy csak mentek nehany kort, es megvolt a vizsga. Nyilvan, jobbjez szabaly meg nem adasra vagy ne adj Isten baleset okozasra nem adnak jogsit.
2020. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Remélem soha a büdös életben nem kapsz jogosítványt;D ilyen emberek inkább ne mennyenek forgalomba.
2020. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na , Pesten vizsgáztam, 40k volt a dugipénz. Hirtelen nagyon jófej lett a vb és az oktató is, könnyű utcákba vittek be, segítettek pakolni. Korrupció igen is létezik.
2020. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mennyenek xD
2020. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!