Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az utcát...

Mit lehet tenni ha az utcát elállják?

Figyelt kérdés
Minden héten az utcánkban van a piac, 1 kijárat van autóval az udvarból és sem a főút sem a mellék utca irányába nem biztosított a mi kijárásunk. Az egész utat elfoglalják.. A város vezetősége hiába szólunk semmit nem tesz, nit lehet tenni ebben az esetben? Ne adja isten tűzoltó mentő kellene a háztömbbe nen tudna bejönni.

2020. jún. 26. 07:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%

Del fin, men jél inkà bb úsz kálni. :)


Kérdező, az önkormányzaton kívül a piac személyzetén és a képviselődön keresztül lehet próbálkozni. Őszintén szólva nen tudom, mennyire vagy köteles tűrni a lezáràst, lehet nem érné meg a jogi út.

2020. jún. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ők nem mernek semmit tenni meg úgy vettük észre nem is igazán akarnak nekik ez egy jó móka hogy minden héten vita van ebből, idősek kisgyermekes családok várandós kismamák is laknak itt😔egyszerűen senki nem foglalkozik a témával 😔
2020. jún. 26. 07:35
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrt hívsz ha nem engednek ki. Pusztán azért mert nagy a piac forgalma nem indok. Ha jön a mentő félrehúzódnak.
2020. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Most nem értem. A piacosok teljes szélességében elfoglalják az utcát, vagy valaki a kapud elé parkol?
2020. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Zsarukat hivni , lakókkal villamcsődület és leengedni a kerekeiket , ez nem segít de jó bosszú .
2020. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Az utcán végig pakolnak én már a kapuból sem tudok ki menni autóval, a kerítés szélén állnak autóval de az úton vannak ki pakolva, hozzá kell tenni szép szó nem használt mivel sajnos nem a rendesebb fajta árusok... Be járnak gyerekeik udvarra mint a játszótérre...
2020. jún. 26. 09:22
 7/35 anonim ***** válasza:

- Kapura megállni tilos/kérem szabadon hagyni feliratot kitenni

- Esetleg ha tudod, hogy piac van, és menni kell valahova, eleve kiparkolni az utcára az autóval, esetleg pár mellékutcával odébb állni


Amúgy nem értem, ha eleve az utat is elfoglalják a piacra érkezők, akkor alapból hogy közlekednek egymástól, amikor egyszerre jönnek sokan?

2020. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Ha ki akarsz járni, és elállják az utadat, hívj rendőrt, szállíttassák el.

Az más kérdés, hogy ha időre mész valahova, akkor ez nem opció, mert egy óra simán eltelhet addig.

Esetleg a kapubejáró két széléhez, a parkoló autók külső széle vonalában rakjatok ki két oszlopt. Nem okvetlen rögzítettet, hanem amit egy ember fel tud emelni és odébb vinni. Utána húzzatok ki közöttük egy kötelet, esetleg táblát is rakjatok rá, hogy itt tilos a parkolás.

2020. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ők 3 família együtt jön furgonokkal ide állnak be és ők mennek el utoljára, ne haragudjon senki de miért én lennék köteles 2 utcával odább állni a garázs helyett azért mert korlátoznak engem a szabad közlekedésben. Ha jönne mentő vagy tűzoltó kb 1,5m helyen nem tudna eljönni amire ideemér le ég a ház vagy ha valaki rosszul van esetleg elájult vigye család 2 utcával odébb? Érdekes hogy nincs jogom elhagyni az otthonom amikor én akarom😔
2020. jún. 26. 09:28
 10/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves utolsó a kapu bejáróhoz közvetlenül mellé teszik le sátor cuccok földre holmi úgyhogy ha oda ki is jutok mert nem ott kempingezik az egész család az útra ráfordulni már nincs hely, sajnos rendőrök sen érdeklik őket azt mondták őket csak piac vezetőség meg város vezetősége ide engedi állni 😔
2020. jún. 26. 09:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!