Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lenézik azokat akik régebbi...

Lenézik azokat akik régebbi kocsikkal járnak?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves A6-os Audim, és elég jó a fizetésem, de mégsem új kocsikat nézegetek, hanem tipikusan évezred körülit. Például W220-as Mercedes, vagy C5-ös Audit.

Szerintetek gáz, ha valaki egy teljesen rendbe rakott, 20 éves kocsival jár? Ti mit gondolnátok róla?



2020. júl. 7. 23:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem kamuznál, akkor pontosan lesz/rnád ki mit gondol, mert hobbi/második autónak tartanál egy youngtimer-t...
2020. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Ez ma is megállja a helyét meg az ára is.


Audi 80 cabrio

2020. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem egy 2012-es A6 van, ami ugyanaz a modell mint a tied. De van mellette egy 1992-es 525i BMW is, és apám 1310 Daciája évek óta nálam van, nem restaurált, hanem akár minden nap bevethető, nagyon jó állapotban. Emellett még cserélődnek más olcsóbb autók is, de ez a 3 a fő autó. Nos senki nem néz le, sőt, a BMW-t mindenki nagyon szereti, vannak ismerősök, barátok, szerelők, akikkel rendszeresen beszélünk a BMW-ről, sőt, 800-1000 km-es túrákat is a BMW-vel abszolválok évente 1-2 alkalommal, nagyon tetszik mindenkinek általában, és már kezd annyira öreg lenni az E34, hogy nem is nagyon néznek hülyegyereknek benne (2010-ben még én is az voltam, mikor megvettem). A Daciával úgyszintén, már Magyarországon is meg akarták venni tőlem, Romániában pedig többször is (erdélyi vagyok, évente néhányszor a Daciával megyek át, nagyon szeretik már ott is, nem olyan a megítélése, mint 10-15 éve).

Ami téged érdekel: a W220-asokat eléggé lenézik, mert rendkivül lepukkant és problémás darabok vannak az utakon, viszont az A6 C5 egy nagyon karakteres autó a 2000-res évekből, ami ma is tökéletesen megállja a helyét. Nekem volt C5-ös 2.5 TDI, nagyon imádtam. Ritka már a jó állapotú, de ha gatyába rázod, akkor 2020-ban is egy nagyon tisztességes autónak számít, főleg ha egy 4 éves A6 mellett tartod.

2020. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából lesz#rom de azért mások véleményére is kíváncsi vagyok.
2020. júl. 8. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!