Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány szerzése közben...

Jogosítvány szerzése közben volt gond az oktatóval vagy a vizsgabiztossal? Esetleg az ügyintézőkkel? Mit tapasztaltatok: elvárják a jattot mindenütt?

Figyelt kérdés

#jogosítvány #vizsgabiztos #korrupció #Jármű oktató #Vizsga ügyintéző #Jogi ügyintéző
2020. júl. 14. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem volt semmi bajom, minden vizsga elsőre sikerült. Jattot senkinek nem adtam. Az oktatómnak adtam a sikeres forgalmi vizsga után egy üveg whiskeyt. Nagyon hálás voltam neki, nagyon jól kijöttünk, sose emelte fel a hangját, stb.
2020. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt mar megkerdezted mas formaban
2020. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Csak azok emlegetik a pénzt meg a korrupciót akik nem tudnk megtanulni egy elég egyszerű dolgot.
2020. júl. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vb korrupt volt elegge. De most ezzel mit lehet kezdeni, ertitek?
2020. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Kinek mi az egyszeru. Van aki szerint a matek nehez, szerintem konnyu. Ellenben a vezetes nagyon nem ment.
2020. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel nem volt gond!

Vizsgázni majd csak 4-én fogok.

Az oktatóm nagyon rendes. Fog tőlem kapni valamit, de a múltkor elhintette, hogy ő is ad nekem, ha levizsgázom... Csodálkoztam is. Az oktatók nem szoktak a tanulóknak adni semmit.

Az irodista csajokkal kapcsolatban annyi a negatívum, hogy nem irodistának teremtette őket Isten. :) Rendesek, segítőkészek, de értelmezési problémáik vannak néha.

2020. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyintezorol amugy nem tudok. Mindig az oktato zsebebe fizettem, o meg szepen elrakta. Vicces amugy, mert mar 1 eve jartam forgalmi orakra, amikor kiderult, hogy az oktatom nem is ahhoz az autosiskolahlz tartozik, ahova gondoltam hogy tartozik, ott csak a kocsija parkol 😂😂
2020. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem senkivel nem volt gondom mindenki nagyon rendes és korrekt volt hatalmas szerencsém volt! Az összes vizsgam elsőre sikerült. Oktató és a vizsgabiztos is jó fej volt. Az oktatómnak a vizsga után adtam egy bonbont és ennyi. Senkit nem fizettem le és senki nem is várta el!
2020. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jó volt az oktatóm, a vizsgabiztos is jó fej volt.

Vizsgán én adtam az oktatónak egy húszast.

2020. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Én 50 ezerrel kentem meg. Egész végig dumált az oktatóm a vb-vel, nem is figyeltek. A legkönnyebb vizsgautat kaptam, és még azon is könnyítettek. Segítettek a parkolásnál is, meg mondták folyton, hogy mire figyeljek. Persze addigra mr én is én is elég jól vezettem. Kb hibám se lett, és átmentem.
2020. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!