Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány szerzése közben...

Jogosítvány szerzése közben volt gond az oktatóval vagy a vizsgabiztossal? Esetleg az ügyintézőkkel? Mit tapasztaltatok: elvárják a jattot mindenütt?

Figyelt kérdés

#jogosítvány #vizsgabiztos #korrupció #Jármű oktató #Vizsga ügyintéző #Jogi ügyintéző
2020. júl. 14. 17:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én nem fizettem...meg is buktam. Ugyanaz a vizsgabiztos mindhárom alkalommal, nem létezik hogy nincs szabályozva és ezt így lehet! 😖 Ráadásul aznap mind a 8 tanuló megbukott nála! 😩 A parkolásnál az volt a gond hogy fennakadást okoztam mert két autónak is várni kellett rám! Talán bizony repüljek tovább?? Ki nem volt még így a forgalmas belvárosban vagy egy áruház parkolójában hogy a parkolás miatt akaratlanul feltartott 2-3 percre több embert? 😞 Meg nem adtam elsőbbséget zebránál annak a gyalogosnak aki nem is volt ott! Iskola van ott ezért duplán figyelek de csak egy nyugdíjas ballagott járókerettel velünk párhuzamosan, amikor elmentem a zebránál ő még vagy 20 méterre volt. Valószínűleg arra kellett volna számítanom hogy ha eddig gyök kettővel ment az csak a kész átverés show része volt de bármikor átválthat olyan tempóra mint Ben Johnson és átszalad előttem a zebrán,vagyis szaladna ha tudna de én ugye nem adtam neki elsőbbséget 😒
2020. júl. 25. 15:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Ma volt egy hasonló zebrás szitum mikor voltam vezetni.

Zebra. Jobbról senki, balról jönne át egy bácsi, de a nekem baloldaliak nem engedték el. Tehát ott várakozott.

Én megsajnáltam és átengedtem pedig ilyenkor ha a nekem baloldali kocsi úgymond "takarja" a gyalogost, simán átérek előtte.

Az életben.

A vizsgán nyilván ahogy ma is meg fogok ilyenkor állni, hiszrn a bácsi elindult, oké, hogy visszalépett de inkább álljak meg azt mondja az oktatóm ilyenkor.

2020. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Oktatód mit mond?
2020. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!