Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akkor most sikerült a kresz...

Akkor most sikerült a kresz vizsga vagy sem?!?!

Figyelt kérdés
Aminap voltam (B)kresz vizsgán és a végén annyira 'lefagytam', hogy nem léptem tovább a zöld 'sikeres' '65/69' láttán csak elfordultam a géptől,s majd mikor szólított írtam alá a papírt.. Végül is én sem vagyok benne biztos, hogy az csak egy 'ábra' volt egy demonstráció mit írna ki ha sikeres, vagy valóban sikeres lett-e. Alá kellett írjam a papírt, de nem gratulált, se nem mondta, hogy legközelebb.. Tehát akik frissen vizsgáztak a végén van ilyen bemutató jelleggel egy kép amit ha továbblépsz fog csak kiderülni a te VALÓS eredményed??

2020. júl. 31. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
A táncoló egérkét nem láttad? Mert az szokott megjelenni.
2020. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hívjad fel az iskolát és mondjad, hogy akkor mennél vezetni, ha nem engednek, nem sikerült.
2020. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kiírta, hogy sikerült akkor miért ne sikerült volna? 69-ből 65-nek ha megvan akkor meg kell lennie. Egyébként már nem 75 a max. elérhető pont a KRESZ-en?
2020. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
65 a minimum ponthatár ami még sikeresnek minősül 75 a max., a végén lett volna még 1 'ablak' , egy továbblépési lehetőség jobb alul a monitoron, csak annyira gyorsan reagáltam le, és a zöld pontszámokat látva nem törődve vele fordultam az úriember felé aki azonnal hívott kérte, hogy írjam alá és minden további nélkül elköszönt., aztán 1-2 órára tudatosodott bennem mivan, ha az csak egy 'útmutató' volt, hogy ha sikeres ezt írja ki és még tovább kellett volna lépnem... illetve ha sikerült is, mivan ha evégett nem jegyezték fel sikeresnek:%
2020. júl. 31. 17:49
 5/5 Kecskeméti-Varga Kata ***** válasza:
100%
A vizsgabiztos feladata hogy tájékoztassa a vizsgázók az eredményről, illetve rendkívüli esemény alkalmával írásbeli jegyzőkönyvet vegyen fel. Márpedig az ha valaki nem fejezi be a vizsgát csak feláll egyértelműen rendkívüli esemény. Tehát innen nézve valószínűleg érvényes volt a vizsga és eredményes.
2020. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!