Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes belekezdeni a kamionoz...

Érdemes belekezdeni a kamionozásba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek vezetni és úton lenni, el is kezdeném ezt is, de kicsit tartok pár dologtól. Nekem így kívülállóként nagy macerának tűnik a jogosítvány szerzés. PÁV, GKI, BÜ vizsga, stb. mire végeznék én ezzel munka mellett? Csinálta valaki így? Mennyi időbe telt?
2020. szept. 27. 09:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nehogy már nettó 4-500k-ból ne lehessen spórolni, pláne, hogy az ember alig van otthon, így ideje és lehetősége sincs elverni a pénzt.

Persze ha minden parkolóban megy a k/rvázás meg a sörözés, akkor nem sok marad azt aláírom

2020. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11. Nme kell elverni a pénzt.

DE amikor nincs lehetőséged csak bizonyos helyeken vásárolni , például csak azért mert tilos bemenni tehergépkocsival és egyébb miatt.

NA de ha talál az ember ilyen helyet akkor meg túl vásárol mert nem tudja hogy hol tud legközelebb.

Ezért nagyon sok kaját kikell dobni mert megromlik.

Vagy pedig ha valami kajáldába megy az ember az autópályán jóllakni, na az maga a pénz szórás. Iszonyú drága minden.

Arról ne is beszéljünk hogy a rendőrök nagyon szemetek és mindenért büntetnek.

Most már helikopterről figyelik a követési távolságot is.

DE ha véletlen rakodás közben bele akad a sárvédőd valamibe és leszakad lámpástól együtt , na azt is rögtön megkell csináltatnod.

Egy ilyet ha 100000 alatt megúszol már jól jársz.

Én mentem 70-es táblánál 74-tel és 150 euró lett a büntetés.

2020. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12: Azt aláírom, hogy nehézkes lehet a bevásárlás, de szerintem ezt fél év rutinnal bárki meg tudja oldani gazdaságosan, józan ésszel, szóval itt maximum néhány ezer, 10-20 ezer Ft plusz költségról beszélünk, ami a bér 5%-a maximum erősen becsülve.

Azt meg szerintem nem érdemes ideszámolni, hogy valaki ne mtartja be a szabályokat és büntetést kapsz. Azt csak magának köszönheti, ő kockáztat, vállalja is a következményeket.

2020. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13. Te is csak képeken láttál még kamiont, de hogy az milyen munka még csak el se tudod képzelni.
2020. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, elgondolkodtató amit írtok, a helikopteres ellenőrzést én is láttam, nem semmi, de ha azt nézzük, rengeteg baleset történt már a vonatozás miatt. Gondolom akkor nem olyan szép és jó, mint néhány YouTube csatornán látni 😀
2020. szept. 28. 20:13
 16/16 anonim ***** válasza:

#14: Nyilván... Azért van fogalmam róla, hogy amit a sofőrök szeretnek elhinteni az embertelen életülről, az eléggé túl van tolva...


#13

2020. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!