Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segítség, egy hét múlva...

Segítség, egy hét múlva megyek forgalmi vizsgázni!? :S

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudna e valaki arra valamilyen gyakorló feladatot vagy valami segítséget, hogy ne felejtsek el visszatekinteni a holttérbe mindig?


Igazából csak ezzel van bajom a vezetéssel, de szeretném vizsga előtt mindenféle képen kiküszöbölni!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 3. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Most mit szeretnél? Valami holttér programot ami emlékeztet vagy mi? Vésd az agyadba, hogy nézni kell a holtteret és ez nem csak a vizsgára érvényes hanem a rendes vezetésre is mikor egyedül fogsz vezetni. Sokszor volt olyan szituáció mikor a tükröt néztem és üres volt de holttérben meg ott volt az autó, erre figyelni kell MINDIG.
2016. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
érezd az index ütemét és bólogass jobbra balra :DD
2016. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én beszéltem magamba, vagyis mondtam, hogy na most indulunk, sebességbe teszem a kocsit, nézek jobbra-balra, tolatásnál hogy nézek hátra stb. Alapból csak a tükröket használtam, de mivel vizsgán muszály hátra nézni, íg az oktatóm ezt tanácsolta, hogy mondjam hogy mit csinálok vizsgán, akkor nem fogom elfelejteni a hátraforgást, meg az oldalra visszanézést sávváltáskor, be is vált.
2016. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anno mindig amikor a középső tükörben hátranéztem láttam a vizsgabiztos undorító pöffeszkedését, és megnéztem a másik vállam fölött, is hogy még mindig olyan öntelt paraszt-e mint azelőtt. Az volt. De átmentem. :D
2016. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kissé késve, de megláttam a válaszokat! :)


Amúgy átmentem! :D

2016. febr. 1. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
gratula! balesetmentes közlekedést! :)
2016. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. febr. 1. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!