Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kamionozás lehet megoldás a...

A kamionozás lehet megoldás a problémákra?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és csak tengődtem ezidáig. Akármit teszek, úgy érzem, hogy itt sem érzem magam a legjobban, itt sem tudom kihozni magamból a legjobbat. Érettségi után első körben elvégeztem egy egyetemet, ezzel viszont annyit érek, hogy kb. semmit.

Egy év alatt voltak ilyen - olyan munkahelyeim, de nem találom magam. Most úgy éreztem a jelenlegi munkahelyemen, hogy ez jó lesz, de a főnök, aki a cég tulajdonosa annyi mindent elvár tőlem, annyi a feladatom egyszerre, hogy előfordul, hogy hibázok, ami kellemetlenségeket szül. Nagyjából havi egy ilyen malőr van, tehát nem napi szinten.

Vezetni szeretek, azonban nem tudom, hogy hogy lehet azt bírni, hogy mondjuk 5-6 hetet vagyok kint, és csak kettőt itthon.

A barátnőm nagyon nem támogatja ezt, ha szóba kerül csak úgy nagyon mellékesen is, de ha mégis megéri, akkor szakítok vele. Igazából nem motivál annyira semmi, a pénz valamilyen szinten még igen, például, hogy vegyek valami jó autót. De ilyesmikre mint ház, meg netalán saját vállalkozás mint sokaknak eszembe sincs, annyira messze érzem.

Mivel még csak 23 vagyok valamihez mégiscsak kellene kezdjek az életben, mert még lehet hogy van hátra pár évtized.



2020. szept. 30. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, menj el kamionozni, aztán lesz valami.


Ha ezzel a barinőddel amúgy sem tervezel semmi komolyat, akkor meg pláne nem éri meg miatta a langyos xarban maradnod, válts!

2020. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Belevághatsz, de a barátnődtől köszönj el előtte, mert nem fogja bírni az új felállást.

Szerintem jót tenne neked, kemény pofonokat oszt az az életforma (pl. rögtön megtanulhatsz administrációs munkákat elvégezni, főzni, hatalmas monstrumot vezetni, navigálni, probléma-megoldást, és mindehhez a felelősség egyedül rajtad fog állni.

2020. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Alapvetően jó lenne, 30 éves korodig jól megszeded magad, ennyi idő alatt simán össze tudsz gyűjteni egy vagány kertesházra és egy autóra is. De a helyzet, hogy fiatal vagy, és barátnőd is van. Élni is kéne. Attól függ, milyen a temperamentumod.
2020. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Dehogy szedi meg magát.

Amikor keres jó ha 500-at, aki meg itthon van az keres 250-300 ezret.

Hidd el ott többet lehet hibázni mint itthon bármilyen munkában és ott zsebből kell rögtön fizetni.

2020. okt. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
A kamionozáshoz rátermettség, és egyfajta vele született dörzsöltség, vagányság szükséges. Rengeteg váratlan helyzet, kemény szituáció lehet a munka során. Aki itt kérdezi meg, hogy belevágjon-e, alkalmas-e rá, az egyértelműen nem alkalmas. Nem bántás, tényközlés: aki a saját jelenlegi helyzetét, képességeit, teherbírását nem képes a mérlegre tenni, és megítélni hogy jó lenne-e neki, annak nem lenne jó, ennyire egyszerű.
2020. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

valóban a fizetés lehet magas de a bírság akár minden napos, nem úgy van hogy 1 km be az irodába meg 1 km haza és szia... minden xarságért megtudnak szexualizálni análisan ha akarnak a rendőrök, és nem tíz húsz forintokról beszélek, egy apró figyelmetlenség, elfelejted bekapcsolni az útdíjfizető eszközt pl 400.000-600.000 ft bírság, és nem havi törlesztéssel stb.. egy az egyben befizetni, vagy még több lesz. Vagy egy előzésért 3 hónapra elvesztheted a munkádat (olaszban meg románba bevonják a jogsid), magyarban csak 30.000 ft egy előzés.


Vicces amikor azt mondják hogy "azért élni is kellene", ember, a mai világban felejtsd el az életet mint szórakozás úgy mint tiniként, annak vége! Aki így szórakozik azok mennek tüntetni hogy xar az ország mert nincs lóvé mert nekik tenni is kellene érte. Ez egy ilyen világ, vagy dolgozol, és keresel pénzt, vagy lógatod a lábad és akkor élsz egyik napról a másikra. Kamionozás alatt is lehet élni csak megsúgom ,de ahhoz kell egy kis ambíció meg ész. Nőt meg ja hát nem érdemes tartani már csak magad miatt se mert rohadt xar lesz majd minden alkalommal elbúcsúzni 1 hónapra aztán 1 hétre látni megint de persze ő is dolgozik szóval az se 1 hetes együtt lét lesz. Ha társas ember vagy inkább ne szenvedj itt, ez azoknak jó akik szeretik a magányt, vagy ha nem is szeretik de jól elvannak úgy is.

2020. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tévképzet van az emberekben a kamionozással kapcsolatban. Szonte mondenki csak a jót, csak a pénzt látja benne, de kb ugyanannyi rossz oldala is van.

1.5 éve csinalom igazan, es mar most erzem hogy nagyon sok mindenrol lemaradtam, amit a penz nem ad vissza.

En is azt hittem ez lesz a nagy szabadsag a sok love, kost meg azt keresem, hogy tudnek kiszakadni belole....

2020. okt. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
utolso, most oszinten, ez a kamionozas hibaja lenne hogy itt vergodsz? Te tipikusan az az "ember tragediaja" tipus vagy, ha kint vagy es sok penzt keresel akkor az a bajod hogy nem vagy otthon sokat, ha otthon vagy de keves penzert dolgozol akkor meg az... Az ilyen parajok miatt lett hirhedt a kamionozas, pedig qrvara tudod mire vallalkozol mar akkor amikor elkezded a jogsit, megis itt sirtok... ha ennyi eszed van akkor megerdemled, nem tudok mast mondani ra, de itt az egyetlen hiba te vagy.
2020. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Megjelent a tusko kamionos is... az igazi nyomi is aki kiatt mindenki utalja oket... osszefujta a szel a szemetet rendesen
2020. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Marha nagy rátermetség kell most a kamionozashoz. Az osszes nyomi azt hiszi, higy a 70-es evekben vagyunk.

2020 van beutod a gps-be a cimet, esetleg veszel magad melle egy terkepetes mesz.

Sok hulye meg elhiszi magarol hogy nagy isten, es el is varja hogy isten utan ok legyenek a masodikak a halalkodasi sorrendben...

Kedvencem mikor azzal jonnek "ha en nem lennek nem lenne aru", igen? Ha en nem elennek nem lenne mivel dolgoznod, ha Kis Pista nem lenne nem lenne mit vinned...

Arrol nem is beszelve, hogy igenytelen koszos egy nepseg, tessek megnezni a benzinkutak zoldteruleteit.... ahelyett hogy bemenne a wc-re, odas zar..nak hugyoznak maguk ala, mint valami allatok... furdest nagon kevesen ismerik.... modoruk nincs (lasd a valaszokat a kerdesek alatt), valamelyik meg a nevet se tudja leirni rendesen... (tisztelet a kivetelnek)


De a kerdesre a valasz, nem megoldas, csak csak megtobben fognak utalni...

2020. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!