Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki megvesz...

Van olyan, hogy valaki megveszi a jogsit tanulás, vizsga nélkül?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsi vagyok, hogy van-e ilyen jelenség. Isten ments, hogy én ilyet akarjak tenni.

2020. nov. 27. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van, viszont ha bukik vele akkor azért nem ussza meg ejnyebejnyével.
2020. nov. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, illetve nagyon sok volt. De nem vedeni akarom őket, ezek az emberek, akik megmerik ezt csinálni, alapvetően tisztában vannak az autó kezelésével, és az általános KRESZ szabályokkal.
2020. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

(Ha már témában vagyunk, nekem rengeteg falusi, kisebbségi ismerősöm van, szinte mindegyikük legálisan szerzett jogosítvánnyal rendelkezik. Igen, elvégezték a kreszt, jártak gyakorlati órákra, levizsgáztak. Azt nem tudom, hogy a vizsgabiztost lefizették-e, de valljuk be, ez a jelenség viszont nem csak a kisebbségi réteget érinti)


A kérdésre válaszolva minden bizonnyal van ilyen.

2021. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!