Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss jogsisok. Nektek hanyadj...

Friss jogsisok. Nektek hanyadjára sikerült a forgalmi vizsga? Tényleg nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 22:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nyáron akarom elkezdeni. Köszönöm :)
2021. jan. 16. 16:13
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre sikerült (tegnap😄) 64 órából. Nem voltam különösebben ügyes az órákon, de a vizsgára nagyon összekaptam magam, odafigyeltem mindenre, végig nagyon óvatosan mentem, kicsit lehet túlságosan is, de szerintem jól csináltam így. A titka tényleg csak a figyelem, és hogy próbálj meg nyugodt maradni végig, mégha kisebb hibákat el is követsz. Hajrá!
2021. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha nyáron már vezetni akarsz, azt javaslom hogy április környékén kezd el a kreszt (2-3 hét alatt át lehet venni, ha rászánod az időt, és foglalkozol vele), mert én pl két és fél hónapot vártam egy oktatóra.
2021. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%

online 2 hèt alatt megcsinàlható vizsgàval. könyv+ online magyaràzat amit neten kapsz oktatàst àtpörgeted, ha akarod vègig olvasod...

1 hibapontom lett, mert nem volt kedvem olvasni.... talàn a sàv fogalma lehetett....

2021. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
de lehet hogy a menetiràny szerinti jobb oldal....
2021. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 3. próbára lett meg, első két alkalommal olyanokat hibáztam amiket amúgy soha..harmadik alkalommal szerencsémre jófej vizsgabiztosom volt meg ugyan az az útvonal mint először. Én rettenetesem izgultam minden alkalommal, görcsben volt a hasam, izzadtam..idegesített, hogy mennyi sokba kerül meg nekem el is húzódott az egész procedúra. Amúgy nem nehéz ha sokat gyakorolsz és nem izgulsz. Sok sikert! Nekem 63. órán volt a sikereses vizsga.
2021. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Harmadjára lett meg 66 vezetés óra után.
2021. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nekem elsőre lett meg ma. 40 órát vezettem.
2021. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
43 órát. Harmadjára sikerült.
2022. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

65 órát vezettem, másodjára lett meg 0 hibaponttal. A vizsga nem volt nehéz, max az idegesség/stressz teszi nehezebbé mint amilyen.


Pár tipp, A vizsgán próbálj nyugodt maradni, mély levegőket vegyél és a legfontosabb hogy figyelj, forogjon a fejed, ha a tükörbe pillantassz ne vegyél fel szemkontatkust a vizsgabiztossal. A jobbfej vb-k napszemüvegben vizsgáztatnak és igy nem látod hova néz a szemük, az kicsit oldja a stresszt.

2022. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!