Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csütörtökön megyek forgalmi...

Csütörtökön megyek forgalmi vizsgára de vasárnap indulunk francia országba?

Figyelt kérdés
Ha csütörtökön reggel sikerül a vizsga akkor aznap vagy pénteken kérvényezhetem a jogsit? Ugyanis utána húsvétig nem jövünk haza. Vagy olyat lehet hogy megcsinálják előre a fotót és nagymamám amint lehet kérvényezi? Ugyanis mindenhol azt olvastam hogy három munkanappal a vizsga után lehet csak kérvényezni. Vagy esetleg van valami gyorsított eljárás? Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 2. 20:28
 1/5 anonim válasza:
100%
Én a vizsga utáni másnap már mehettem az okmányirodába. De egyeztess az oktatóddal, ő jobban tudja hogy mennek mostanság a dolgok.
2021. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
.. es ha buksz?
2021. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 ne vedd el a kedvét!

Meglesz az neki! Drukkolok.


Hát mifelénk (Alföld) 4-7 nap alatt van meg, felétek hátha gyorsabban.

2021. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én anno szerdán vizsgáztam, reggel, azt hiszem még 8 óra sem volt. Pénteken délben pedig bementem a kormányablakba, és akkor már tudtam kérvényezni a jogsit. Amúgy a "három nappal a vizsga után" lehet kérvényezni az azért van, mert az autóiskolának (ha jól tudom) 3 napja van arra, hogy az adatokat felvigyék vagy mi. Szóval a forgalmi vizsga után 3 napon belül kell jelezniük, hogy te letetted a forgalmit, és miután ők ezt jelezték, bevitték a rendszerbe, azután tudsz te bemenni és kérvényezni a jogosítványt. Most ez lehet, hogy nem 3 nap, hanem 2 nap. Szóval ez a 3 nap nem fix, lehet az kevesebb is, ez az autóiskolán múlik. És az a baj, hogy erre nincs semmilyen gyorsított eljárás, mert na. Arra lehet, hogy van gyorsított "eljárás", mikor megigényled a kormányablakban a jogsit, hogy gyorsabban megkapd. De az amúgy is csak 10 nap max. Szerintem nincs lehetőség arra, hogy bemész a fotóra, és majd más kérvényezi helyetted. Szerintem itt az egyetlen megoldás az, hogy azután igényled a jogsit, amikor visszaérsz Magyarországra. Persze pénteken megpróbálhatsz bemenni a kormányablakba, de ne lepődj meg, ha még nem leszel bent a rendszerben.


Sok sikert egyébként!

2021. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! 😀
2021. jan. 2. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!