Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autós iskola vezető tényleg...

Autós iskola vezető tényleg nem tudja elintézni nekem hogy olcsóbb legyen vagy csak nem akarja?

Figyelt kérdés
Sajnos át kell mennem egy nagyon szar suliból egy másikba de ott drágábban oktatnak ezer forinttal engem. Megkérdeztem nem lehetne e nekem is 4600/óra mint a többieknek. Azt mondta nem lehet sajnálja de látja a mit tudom én kik nem náluk kezdtem sajnos ez szabály. Igaz ez? Kár hogy nem ebbe a suliban mentem alapból. Amúgy amibe most vagyok jó értékelési vannak és egy nagy szar mégis. Nagyon vigyázzatok. Internetnek se lehet hinni.

2021. jan. 17. 15:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De most mér nem tud engedi? Náluk költeném a pénzem.
2021. jan. 18. 10:32
 12/15 A kérdező kommentje:
Neki az haszon még az is hatalmas.
2021. jan. 18. 10:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Nos de kevesebb mint így... mondjuk tényleg nem tudom mi ebben a kérdés, ez olyan mintha bemennék a boltba és követelném, hogy adják xy terméket olcsóbban hisz máshol olcsóbb...
2021. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Alex Fly ***** válasza:
100%
De miért kérne kevesebbet, ha megadod a normál árat is?
2021. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez mindenhol igy megy, gondolom van egy kozos megallapodasuk az iskolaknak,hogy ne legyen "vonzo" a masikhoz atmenni
2021. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!