Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez meg normális szerintetek...

Ez meg normális szerintetek vagy csak túl sokat várok magamtól?

Figyelt kérdés
19. vezetés órán vagyok túl és meg nem tudom figyelni egyszerre a táblákat, közlekedést, kezelni a gépjárművet, gyalogosokat, lámpákat. Tehát meg kicsit “katyvasz” van a fejemben.

2021. febr. 2. 14:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, normális! :)
Nem. :/
Már rá kellett volna érezni!
Hagyd az egészet!
22 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy egyen függő az egész illetve a tanulási képessége is mindenkinek más.
2021. febr. 2. 14:26
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Megnyugtatlak, mai napig így vagyok. 5 éve vezetek. Páv2 vizsgám is van, mégis néha benézek dolgokat, meg lefagyok.
2021. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos sokszor érzem, hogy lehet én leszek az a személy aki a végén nem tudja megtanulni a közlekedést gépjárművel.
2021. febr. 2. 14:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A jogosítvány sem azt jelenti, hogy mindezt tudod hibátlanul.

A jármű kezelése sokat el tud venni a környezetre figyeléstől, de általában vizsgáig már megy annyira, hogy közlekedési szabályt nem sértesz.

2021. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván normális, 19. órát vezetted le, magyarul van ~15-19 órányi tapasztalatod. Ennyi idő alatt nem fogsz megtanulni jól vezetni, ahhoz kell 1-2 év.


Na meg olyan ez mint járni. Azt is megtanulsz néhány évesen, aztán felnőtt korodban is megbotlasz, elesel ha úgy adódik.

2021. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

nagy mánia itt is a kéziváltós kocsi..szégyenlik az emberek az automatát, ahol nem kell foglalkozni a kuplung-fék-váltó-lefulladás rémével.


Remélhetőleg a tisztán villany autó megszünteti ezt a rémet, és a vezető csak az útra-gyalogosra-táblákra figyelhet.

2021. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Táblákat meg gyalogosokat a tapasztalt sofőrök nagy része nem nézi.
2021. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
19 óra még nagyon kevés, ne várj el magadtól nagyon sokat az elején, én 50nél kezdtem el érezni, hogy már egészen jól megy, és 64 után átmentem elsőre. Legyél magaddal türelmes, és csak akkor menj el vizsgázni, ha már azt érzed, hogy sikerülhet, mert rengeteg ismerősöm már 30 óra után elment vizsgázni, aztán végül 3.-4. alkalommal mentek át.
2021. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából az 50. óra után éreztem rá a dolgokra, 19 óra még nagyon kevés. Csak nyugisan, figyelmesen! Ki fog az alakulni.
2021. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!