Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nègykezes kamionozás a páromma...

Nègykezes kamionozás a párommal? Mit gondoltok erről,mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Páromnak van tapasztalata, 5 éve vezet kamiont, jelenleg csak országon belül. Mèg az èn fizetèsemmel sem tudunk rendesen fèlretenni, hitelbe nem szeretnènk belemászni, és sajnos egyikünk sem olyan szerencsès, hogy bármit is örököljön. Szóval ha szeretnènk házat muszáj tovább lépnünk és a külföldi munkák mellett feljött az is, hogy megszerzem a jogsit és kamionoznánk ketten. Páromnak kètsègei vannak, szerinte nehèz èletforma és megterhelő lenne nekem. Viszont én egyre több ilyenről olvasok és távoli pár ismerősök is így dolgoznak,én motivált lennèk.

De kíváncsi lennèk konkrèt tapasztalatokra is. Ismertek ilyet? Nőként mennyire nehéz ez?

Nem vagyok kènyes, S nem is úri körülmények közt nőttem fel.

Erdèlyiek vagyunk, de Mo-i cèghez is jelentkeznènk, ismertek olyat, akik szoktak alkalmazni nègykezesbe?

23n


2021. márc. 10. 18:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Valaki írta, hogy nem esett le neki, hogy nő vagyok-e, azért írtam újra.


Értem, és köszönöm neked is a válaszod. Próbálok sokat olvasni és érdeklődni a szakmáról, minden negatív és pozitív oldalt összevetni... nehéz a döntés.

Viszont valamit lèpnünk kell azt biztosan èrzem. Eddig a külföld volt a cèl, de úgy látom jelenleg ez mèg rizikósabb, mint a kamionozás. Informatikus meg sajnos nem lehetek, szóval rendesen őrlődöm, hogy mi legyen.

Te kamionos vagy?

2021. márc. 11. 11:59
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kamionos, apám fuvaros, egy autós, belföldi, nagybátyám nemzetközi sofőr, én pedig a logisztikában dolgozom.


És csak sofőr vagy IT? Semmi más nem jöhet szóba?


#10

2021. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok/nem jut eszembe más dolog, amivel nem túl sok idő alatt pénzt tudnánk fèlre tenni. Távoli tervben van egy kisebb vállalkozás, viszont arra jelenleg nincs keret és nem is a legjobb időszak ez rá.

Talán a lottót kéne megnyerni 😅

2021. márc. 11. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!