Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jövő héten kezdem a gyakorlati...

Jövő héten kezdem a gyakorlati vezetést! Már nagyon várom, viszont nagyon izgulok, hogy fog menni, mert nincs gyakorlatom. Ti hogy kezdtétek? Hogy ment?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a legtöbb embernek aki vezetni megy, nincs még semmi tapasztalata, vagy nagyon minimális. Az a normális. Szóval emiatt ne izgulj. :) Amúgy én az első órán kint vezettem város-falu között, majd a második órától volt tanpálya. :) Amúgy már régebben volt, annyira nem emlékszem, de a tanpályát vagy mit nagyon utáltam. Viszont csak a kezdetben izgultam, utána hozzászoktam a vezetés gondolatához, te se izgulj. :)
2021. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy milyen az oktató, és milyen lesz a viszonyod vele.

Az első órákon még nincs elvárás az oktató részéről, a már gyakorolt elemeket kérheti számon, kb a harmadik, negyedik gyakorlástól.

Az is az oktatótól függ, hogy rutinpályára mentek, vagy egy gyér forgalmi helyen, de közúton kezdődik az oktatás - az utóbbitól sem kell megijedni.

Nulla gyakorlattal az első gyakorláson kb annyi lesz a feladat, hogy el tudj indulni, és az úton, sávon belül haladj az autóval, vagy még annyi sem, ha rutinpályán kezdtek.

2021. máj. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

"Ti hogy kezdtétek?"


Úgy kezdeném, hogy odamegyek, bemutatkozom, és csinálom amit az oktató mond...

2021. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emlékszem tavaly én is milyen izgatott voltam az első gyakorlati vezetésem előtt. Sosem vezettem még azelőtt, úgyhogy az abszolút nulláról kezdtem, de szerencsére egy nagyon jó oktatót fogtam ki, aki türelmes volt és mindent szépen megtanított. Első néhány órában a tanpályán tanultam az elindulást, fékezést, helyes kormányfogást, szlalomozást és hasonlókat, majd a pár óra után már én vezettem vissza a pályáról az autósiskolába.

Sok sikert neked!

2021. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!