Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szoktátok vinni ide-oda az...

Szoktátok vinni ide-oda az ismerőseiteket a kocsitokkal? Nem esik nehezedre?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem már taxinak nézik az enyémet, mert a közeli nagyvárosba járok be dolgozni vele. Van olyan, hogy tele kocsival indulok reggel és senki nem kérdezi meg adjon-e a benzinbe esetleg. (tény, hogy legelőször elutasítottam, de azóta egy pici kérdés sincs róla)

Az alap, hogy családtagot szívesen elviszek, de komolyan olyan ember is rámír akivel amúgy nem beszélek, csak emiatt keres. És nem is csak a benzináron van a hangsúly hanem, hogyha viszek valakit az nekem minimum fél órás kitérő meló előtt. Arról nem is beszélve ha többen is lennének.

Autót meg egyébként azért vettem, hogy kitérők nélkül, gyorsabban bejussak dolgozni vállalva a sok költséget ami ezzel jár, ami nem csak a benzin.

Hogyan lehet lerázni ezeket az embereket?

Látni fogják, hogy megyek reggel, mert a buszmegálló útba esik mindenképp vagy pedig saját kocsival mennek előttem /mögöttem azon az úton.

Igen, van jogsijuk...



2021. aug. 30. 23:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik érdekbarátságnak, ha nincs belőled haszon, tuti lekopnak...
2021. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!