Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Manapság mennyi idő a kresz...

Manapság mennyi idő a kresz vizsga?

Figyelt kérdés
A kresztanfolyam elvégzése után mennyi idő múlva mehetek kresz vizsgára?

2021. okt. 12. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvégezted a tanfolyamot, azonnal jelentkezhetsz vizsgára, kb. 2-3 hét múlva adnak időpontot. De az a 2-3 hét pont jó arra, hogy teszt feladatokat gyakoroljon az ember 😊
2021. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hétre rá kaptam, hogy befejeztem és jelentkeztem.
2021. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 1-1,5 hét alatt megcsináltam az eTitánt, majd 2 hétre rá kaptam vizsgaidőpontot. Ez volt augusztus közepe, azóta várok a vezetésre... :(
2021. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hármas, hát igen, átérzem, most nagyon sokat kell várni, sok idővel kell tervezni.

Én 8 teljes hónapot vártam az oktatóra (volt idő letenni az eü vizsgát addig bőven) , de abban benne volt a vírus miatt felfüggesztett oktatás 1-2 hónapja is. De jó oktató, megérte rá várni 😊

2021. okt. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az oktató ismerős és még így is hamarabb tudok vezetni menni, mintha beálltam volna a sor végére. Alapból 6 hónapot mondtak (olyan január-február tájékát jósoltak), de ezen vagy a jövőhéten már kezdhetem. Mivel nekem régebbről van egy segédmotoros jogsim, ezért az elsősegély már megvan + úgy megyek oda, hogy van már egy kis rutinom a forgalomban (robogóval).
2021. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!