Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a tátott szájú,...

Mit gondolsz a tátott szájú, bamba képű sofőrökről?

Figyelt kérdés
Amikor meglátok egy ilyen formát, nevetőgörcsöt kapok. Legszivesebben kiszállnék a kocsimból, odamennék hozzá, és az állkapcsát felemelném, nehogy még a végén leessen. Tudom köcsögség kinevetni azokat, akik valami okból kifolyólag nem nagyon kapnak levegőt az orrukon, de könyörgöm, ne nyúljon már az ember szája nagyobbra fél méternél...
2010. szept. 9. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy nincs más gondod, mint hogy más hogy tartja a száját
2010. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hál' Istennek perpill nincs más gondom. Ezen viszont reggel óta agyalok, pont azóta, mióta legutoljára láttam egy hasonló esetet. Egyébként köszönöm, kielégitő volt a véleményed. :)
2010. szept. 9. 12:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban tennéd, ha a forgalomra figyelnél ahelyett, hogy a soförök arckifejezését néznéd. (De lehet, hogy te se vágsz sokkal értelmesebb képet, csak nem látod!)
2010. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Figyelem a forgalmat immáron 12 éve folyamatosan. :) Piros lámpánál legközelebb malmozzak egyet? :)
2010. szept. 9. 12:17
 5/16 A kérdező kommentje:
Utóbbi mondatodra meg annyit, hogy még a visszapillantóban is megnézem magam utoljára - az otthoni "önmagamrendberakás" után, hogy minden rendben van-e. :)
2010. szept. 9. 12:21
 6/16 anonim ***** válasza:

Hú, én a tehetetlen női sofőröktől vagyok ki, pedig én is nő vagyok.

Meg a legjobban az idegesít, amikor villogok egy autósnak, vagy gyalogosnak, mert kiengedem, vagy átengedem, de nem indul el, csak néz...

Na, attól falra tudok mászni...

31/N

2010. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt kívánom ez legyen életed legnagyobb problémája..
2010. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%

Egy szóval nem mondta, hogy ez élete legnagyobb problémája!!!

Csak feltett egy kérdést.

Titeket semmi nem idegesít életetek legnagyobb problémáján kívül??? Mert ha nem, akkor irigyellek titeket...

2010. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A női sofőrök között azért vannak nagyon jó vezetők is, akik csak úgy cikáznak az autók között. (Bár lehet a parkolás nem nagyon menne nekik.) Engem kevésbé zavar amúgy, ha egy nő ügyetlen, általában türelmes vagyok a budapesti forgalomban. A nagyon pofátlanul tolakodó barmokra szoktam általában hangjelezni, akik fél centire húznak el a kocsim mellett. Ha pedig piros lámpát fogunk ki és még mindig előttem van, képes vagyok kiszállni a kocsiból és figyelmeztetni. A testi adottsága nem tud érdekelni, nálamnál nem igazán lehet nagyobb méretre. :)
2010. szept. 9. 12:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsónál (12:36) a pötty - és nem azért, mert meg szándékozik védeni. Ez csak egy kérdés, amire véleményeket várok/várnék, és nem arra vagyunk velem együtt sok-sok emberrel kíváncsiak, hogy megmondják a frankót az élet legnagyobb problémájáról, meg jókívánságokról, stb. Mint ahogyan a legelső kommentelő feltételezi rólam, hogy szerinte biztosan jómagam is tátott szájjal, bamba fejjel vezetek, úgy én is - a "lázadó" jellegű hozzászólásokat látván talán jogosabban - feltételezhetném, hogy valószínűleg pont ők vezethetnek tátott szájjal. Hiszen ha nem így lenne, valószínűleg nem szóltak volna hozzá az élet problémáiról, gondokról, stb. :) Egyetlen ártatlan kérdés, és micsoda akadályokba ütközik a kérdező... Ez valami borzasztó... :)
2010. szept. 9. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!