Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz vegyek plusz...

Mit gondolsz vegyek plusz órákat vagy menjek forgalmira? -->

Figyelt kérdés

Sokat kellett szöszölni a rutinnal, mert előtte még sosem vezettem és hát szokni kellett. 16 óra foraglomban, abból első kettő a kezdeti bénázás. Még van 4 órám, azt mondja még igencsak kellenek majd. De szerintem erről felesleges addig beszélni, ha úgy érzem, hogy nagyon gáz lesz akkor úgyse megyek még forgalmizni...


Ha veszek 3X2 órát, akkor az 13200 Ft-ba kerül, míg 1 esetleges 2. forgalmi olcsóbba jönne ki...


Véleményem szerint megtanulni vezetni tökéletesen több hónap tapasztalata és a vizsgán bárki hibázhat, ismerek olyat aki 12 év vezetés után bukott meg, rögtön az elején elrontott valamit. De hát ő ért hozzá jobban és nem lehúzós iskola, ráadásul korrekt ember.


2010. jún. 9. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok...de én úgy csinálom h levezetem az összes órát és ha úgy érzem és az oktatóm is hogy ez nem elég vizsgára inkább veszek pótórát mert akkor biztosabban vizsgázok jobban vezetek és inkább kiadok 13-at minthogy megbukok jobbik esetben 1szer és az 22 szerintem húzz bele nézd meg hogy megy és beszéld meg az oktatóvval hogy mit jvasol amúgy az is sokat segít hogy ha mondod neki ogy ne szóljon bele semmibe mert sztem neked is az a bajod hogy még mindíg nagyon rá hagyatkozol...
2010. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na igen,de ha megbuksz akkor 1 órát sem gyakoroltál,míg ha nem akkor 6 órát tudsz még gyakorolni!De azért ha úgy érzed meg tudod csinálni mindenképp próbáld meg,ha akarnak úgyis megbuktatnak!
2010. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát anyámnak meséltem, ő azt mondta ő 20 órából levizsgázott. Most ez után talán megpróbálnám, mert cink, viszont ha megbukok az oktató előtt égek majd mint a Reichstag :D


Amúgy ha 5000 lenne még mindig a vizsgadíj leszarnám, mert ha 3x próbálnám akkor is benne lennék a keretbe, csak hát ez a hülye emelés...

2010. jún. 9. 18:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Az emelés részben azért volt, hogy a tanulók ne csak vizsgázgassanak hanem készüljenek fel normálisan. Amúgy nem jössz ki olcsóbban ha buksz. Mert 11 a vizsgadíj de már a második vizsgánál erre rájön egy vizsga óradíj is ami átlag 3.000 így 14.000 egy plusz vizsga kb. Elhiheted.
2010. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én hétfőn vizsgázok,drukkoljatok nekem kivettem a 4X2 pót órát:)
2010. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ha lenne erre pénzem én is kivenném, de hát nincs :D. Drukkolok, majd írd meg hogy ment.
2010. jún. 9. 23:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok pótórám volt, de nem bántam meg, mert sikerült. Megspóroltam az idegeskedést a bukdosás miatt.
2010. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha az oktató azt mondja, hogy szakami szempontból kell pótóra, szerintem vegyél. egyrészt így magabiztosabb leszel a vizsgán, másrészt pedig az oktatónak kifizetett pénz nem megy kárba, hiszen azért a pénzért tanulsz (a bukott vizsgadíj ablakon kidobott pénz). sosem értettem hogy miért ezen kell spórolni. ha vezetni tanulsz, vagy lesz saját autód, ami úgyis sokba fog kerülni, vagy céges kocsi lesz, akkor meg örülj neki hogy majd ingyen vezethetsz, de akkor most áldozni kell rá keveset. a vezetést hosszabb idő megtanulni, de az alapokban az oktató nagyon sokat tud segíteni! szerintem vegyél pótórát!
2010. jún. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ucsó vagyok. gondolj bele, ha levizsgázól sosem lesz ott senki hogy belenyúljon, rád szóljon. még ha neccesen is, de átcsúszol, egy esetleges későbbi vészhelyzetben lehet jól jönne az a tanulási tapasztalat, amit most szereznél meg.... nekem az oktatóm sok olyat tanít/mutat amire magamtól sosem gondoltam volna. minden órán 1-2 ilyen, de ez szükséges is!
2010. jún. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó fej az oktatód és nem lehúzós az iskola, de vizsgáztatni nem ők fognak hanem egy független vizsgabiztos aki az első kanyarnál is megbuktathat.
2010. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!