Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B jogsis gyakorlatira vezetésr...

B jogsis gyakorlatira vezetésre tanácsok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a B jogsis gyakorlatot és hirtelen egy csomó infó van, amit mindig mondd a tanárom. Persze ha mondja után megvan, h igen tanultam ezt az elmélet során. Csak az a baj, h az elméleti vizsgám nyáron volt és most jövök rá, h mennyit felejtettem :(


Szóval ilyeneket tudnátok nekem írni?

Gondolok pl olyanra, h ha előznek engem, akkor elveszem a gázról a lábam.


2022. jan. 27. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért venném el a gázról a lábam ha előznek? Nyilván nem gyorsítok rá, de a sebességet tartanom kell, ahhoz meg nyomni kell a pedált.

Ha necces a szitu akkor szoktam lassítani, hogy még be tudjon menni elém. A francnak se hiányzik, hogy pont az orrom előtt történjen egy frontális ütközés.

2022. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell levenni a gázról a lábad, ha előznek. Ha például ketten vannak mögötted és a hátsó kezd előzni, te leveszed a lábad a gázról a hátad mögött jövő simán belédmehet. Ugyanazzal a sebességgel haladj tovább, majd az gyorsít aki előzni akar.
2022. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!