Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt, amikor...

Milyen érzés volt, amikor meglett a jogosítványod?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jó, végre nem kellett mellém valaki, hogy vezethessek. Nagyon utáltam, hogy ott van valaki mellettem.
2022. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Nekem közel 30 évesen lett, nagy nehezen végig szenvedtem magam az oktatóm mellett, nem élveztem a tanulást. Így maga a jogosítvány kézhezvétele sem okozott katarzist.


Ráadásul féltem mert céges autót kaptam, amire extrán vigyázni kellett.


Eleinte egyáltalán nem élveztem a vezetést, alapból Budapesten nem egyszerű "balf..szkodni".


Az viszont tetszett, hogy nem ül mellettem senki, nem dumálnak a dolgokba, és szépen lassan kiismertem az autót és hogy mikor mire kell figyelni.

2022. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Egy hétig mintha felhőkön ugráltam volna, örültem neki. De igazából nem is a jogsinak, hanem annak hogy egyedül vezethetek miközben ordít a zene és fújja a hajam a szél(kabrió volt), a szabadság érzésének. Pár nap alatt elégettem több száz liter benzint és majdnem elütöttem egy őzet ami kiugrott elém :D
2022. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Nekem volt és van is tehetségem a vezetéshez, de egy elég szar oktatót kaptam. Mindig demotivált, nagyon szarul tanítot.


Nekem inkább ilyen megnyugvást jelentett, hogy végre megvan, egy gonddal kevesebb, onnantól nem kellett undorral a vezetés órákra járnom.


Sajnos úgy elvette az a kókler a kedvem, hogy nem volt meg a varázsa.

2022. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Baromi jó, s ennek köszönhetem többek között az autószerelő szakmámat is. Előtte valahogy nem vonzott a dolog, de amióta jogsim van, rákaptam az autókra nagyon. :) Plusz, marha jó terápia is, számomra.
2022. febr. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vártam már, hogy meglegyen, imádom az autókat, szeretek vezetni, szóval boldognak kellett volna lennem, de aznap tudtam meg, hogy Apám rákos beteg, ezért sírva vettem tudomásul, hogy sikerült a vizsga :(

(szerencsére ezután sikeres volt Apám műtétje és nem találtak áttétet, azóta is velünk van :) )

2022. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Életem legnagyobb eseménye. 2 diplomán is lett azóta, érettségi, munkahelyen előléptetés, de mégis a legmeghatározóbb esemény a jogsi volt. Persze ez azért, mert egész pici korom óta betegesen autómániás vagyok. Tisztán emlékszem mai napig, és megerősítették rokonok is, hogy 8 éves szülinapomon azt számolgattam mindenkinek, hogy hány évet kell még várjak, hogy vezethessek. Szóval így :D Persze emiatt meg is kaptam minden támogatást a szüleimtől, és a családi autót bármikor használhattam első perctől, ahogy meglett a jogsim, aztán rövid időn belül úgy alakult, hogy már én lettem a sofőr, bárhova is kellett menni, vagy intézni valamit. Ma meg már nélkülözhetetlen lenne a jogsi, munka miatt is, ingáznom kell nagyobb távokat, stb.
2022. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!