Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tanuló vagyok. Lesz ez még...

Tanuló vagyok. Lesz ez még jobb is?

Figyelt kérdés
Irtó rosszul vezetek város között. Keveredem össze. Alakulni fog még ugye? Nagyon el vagyok keseredve, mert szeretném, ha jól menne. Szégyellem is magam az okatatóm előtt, hogy milyen tökkelütött vagyok.

2022. júl. 15. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem profin kezdi. Kell idő, míg hozzászokik az ember az autó kezeléséhez, de ha az ember már ahhoz hozzászokik, tudja mit hogyan kell, akkor sokkal könnyebb a forgalomban való vezetés. Ha pedig valaki azt sem tudja, hogy miképp kell az autót kezelni, akkor persze, hogy nehezebb, mert az autó kezelése eltereli a tanuló figyelmét az útról. Az ember beletanul, adj magadnak időt, majd nem fogsz belekavarodni. De amúgy nem írtad, hogy hányadik órán vagy túl, de az elején ez tök normális, meg nyilván az a 30 óra, amit le kell minimum vezetni, nyilván az is még nagyon kevés, miután az ember letette a jogsit, azután sok idő kell még, míg az ember rendesen beleszokik, beletanul.
2022. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébre sem tudok gondolni, csak arra, hogy mit gondol a többi sofőr mögöttem, akik ledudálnak (még csak azért is, hogy pánikoljak be) vagy mit gondol az oktató... Csináltam egy két hülyeséget, bár sosem vezettem autót, szóval ez normális. Mégis feszült vagyok vezetés közben. (Nyolc órám volt eddig.)
2022. júl. 15. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Lesz ez még így se.🤷‍♂️
2022. júl. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Mindenki volt kezdő. Sőt ha megkapod a jogsit, akkor sem fogsz hirtelen jól vezetni.

Majd 1-2 év múlva, ha levezettél pár tízezer km-t, akkor már mondhatod, hogy nem vagy kezdő.

2022. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen bunkók, hogy ledudálnak. Szerintem 20 óra után egész jól bele fogsz jönni.
2022. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatók is szeretnek elbizonytalanítani hogy vegyél még pár órát.Nem lesz szerintem semmi gond, nyugi.
2022. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 🤗🤗
2022. júl. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!