Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egy tanuló vezető hülye...

Ha egy tanuló vezető hülye vagy béna attól minden oktató ideges lesz előbb utóbb?

Figyelt kérdés
Vagy tényleg létezik olyan hogy valaki béna vagy nehezen tanul de az oktató nem ideges? Most ha kiabál az normális vagy sem?

2022. okt. 30. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én elég balf@sz voltam, pedig mellék utcákon vezettem előtte, tehát minimális rutinom volt. De ez a csávó olyan idegbeteg volt, hogy egyszer megakart ütni. Utána kiszálltam és ott hagytam. Meg szerencse, hogy akkor még nem voltam kickboxer, mert ott akkor vér folyt volna keményen. Lényeg a lényeg. Szerintem a legtöbb ember balf@sz, mivel senki nem tanulta az anyja hasába. De ha jól be is stresszeltet mellé, akkor meg aztán tényleg minden eltudsz b@szni. A jó hír, hogy vannak nagyon normális oktatók is csak megkell őket találni. Végül én is egy olyannál vizsgáztam le(hibátlanul). Mindig elmondta, hogy mi a nem jó, de sosem ordibált vagy szidalmazott.
2022. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha a falunkbeli, angyali türelmű oktató hölgyet valaki fel tudja idegesíteni, előzetes bejelentés nélkül is bekerül a Guinness rekordok gyűjteményébe.
2022. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az én oktatóm végtelenül higgadt volt, aztán meglett a jogsim és apám elég ideges addig, amíg meg nem tanított normálisan közlekedni.
2022. okt. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
D-re kifogtam egy idegbajost. De megtanított, a maga nemében nem volt rossz, csak agresszív. B-re egy nagyon jó fej oktatóm volt, egyszer szólt hangosan, mikor 3-asban akartam elindulni emelkedőn :)
2022. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!