Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másnak is elment már a kedve...

Másnak is elment már a kedve a vezetéstől mint nekem?

Figyelt kérdés

Sokáig mindenhová bringával jártam meg buszoztam ha kellett,4 hónapos a jogsim, miután átmentem a vizsgán azt hittem hogy milyen frankó lesz ezután mindenhová kocsival megyek majd vettem is egy autót 10 napra rá 4 hónap után azt kell hogy mondjam hogy nem szeretek vezetni , nem is a vezetéssel van bajom hanem a városi közlekedéssel, a rengeteg autóval és a sok tuskó, pszichopata autóvezetővel, sokszor már reggel kikészülök idegileg mire a munkahelyemre érek ami kb. csak 4 km.-re van tőlem, most kezdem értékelni a kerékpározást mert amikor párszor vissza ülök a biciklimre olyankor megkönnyebbülök ,gondfeledten közlekedek, sokkal szabadabb érzés, lehet hogy nem az én idegeimnek való a városi autókázás?

29/f



2022. dec. 18. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Városban én sem vezetek, csak ki a városból, hosszabb távra. Ha 4 hónap alatt nem szoktad meg, akkor tényleg kevés az esély, hogy ezután majd átkattan vmi. Csak azt nem értem, hogy biciklivel ugyanazon az útvonalon miért nem veszélyesebb?
2022. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 éve van B kategóriám. Azóta is nagyon szeretek vezetni.🤷‍♂️

Sőt azóta már megvan a CE kategória is és mint egy kisgyerek, úgy nézem a kamionokat vezetés közben.😅

19/f

2022. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádok vezetni- ha senki nincs az utakon, vagy ha normálisan mennek körülöttem. Nem kell városban vezetni ahhoz, hogy sok elmebajos máris két centire tolul mögöttünk vagy bevág stb, és persze felmegy a pumpa, megbosszulni jó lenne, de azt meg mégse szabad. Sok a baleset is ezek miatt, de van néhány kulturáltabb vidék az országban, ahol nyugodtan, szépen és szabályosan mennek, minden tiszteletem az övék és a kivételeké!
2022. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
30 eve vezetek. Azt gondolom hogy maradj a biciklinel, nem valo mindenkinek az auto, foleg ha szorongast, idegesseget okoz.
2022. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát te jobb ha nem is vezetsz akkor
2022. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre az a válasz, mármint a "másnak is", hogy nekem pl. nem, de biztos van, akinek igen. Amióta megvan az A kategóriám, szezonban a sarki dohányboltba is motorral megyek, és autózni is szeretek, igaz, Budapesten belül azt nem annyira szoktam - de ha lenne jelenleg autóm, tuti azzal járnék és nem villamossal.
2022. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek vezetni, csak nem mindegy, mikor és hol. A budapesti dugóban munkába araszolni nem szeretek, engem is feszültté tesz, így leginkább az motivál csak, hogy így kb 40 perccel több időm jut a családomra, mintha buszoznék. De már várom, hogy mikor jön egy olyan durvább útfelújítás vagy akármi, ami lökést ad a bérletvásárlásra, mondván így is-úgy is ugyanannyi idő beérni :)
2022. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak:Igen veszélyes kerékpárral is, de én óvatos típus vagyok (vagy inkább egy besz.ri alak),képes vagyok kerülni nem keveset ha bringával megyek csak hogy ne kelljen kimenni egy forgalmasabb főútra vele.
2022. dec. 20. 09:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem az autóval van bajod, hanem úgy általában a közlekedéssel vagy bizonyos útvonallal. Van, ahol én is biciklivel megyek, öt perces út alatt megőszülök, mert el akarnak ütni minden lehetséges helyen, na arra autóval sem megyek. Viszont ha kimegyek a főútvonalra, ott autóval remek az út, de biciklivel ott senki sem megy, inkább a járdán, van választásom. Miért nem mész a kerülőn autóval?
2022. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!