Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kötelezi az autósiskola az...

Kötelezi az autósiskola az oktatót, hogy egy bizonyos óraszám után vizsgára küldjön?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de arra gondolok, hogy rájuk koppintanak valamilyen formában... Azért kérdem, mert eddig 44 órát vezettem, és nem megy túl jól a dolog, a forgalmi szituaciók még csak-csak, de a parkolás még nagyon szarul megy, az oktatóm meg egyáltalán nem dícsér... Kábé három hete nem vezettem (beteg volt az oktatóm) még akkor teljes lelki nyugalommal befizettem tizennégy órát, hogy nem baj, lassan, de legalább alaposan tanulok - erre tegnap közli telefonon az oktató,hogy jó hír, jövő kedden vizsga! Addig összvissz kétszer tudunk vezetni, szóval sanszom sincs, hogy átmenjek. Hogy őszinte legyek, leginkább szívatásnak érzem a dolgot, vagy elfelejtette, hogy milyen szar vagyok, vagy rászóltak, hogy rontok valami statisztikát... :'')

2023. jan. 3. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem, neki jobb ha vasarolod a plusz órákat, neki mindegy, hogy levizsgazol-e vagy nem
2023. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint az oktatód szerint készen állsz a vizsgára főleg ha jó hírként közli. Nem lehet, hogy te parázod túl? Hiszen neki az lenne a jó ha még fizetnél órákat
2023. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
14 órát befizettél, azt levezetted?
2023. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Persze hogy nem dícsér az a dolga hogy elbizonytalanítson.

44 óra után simán átmész

Az iskola nem sürgeti a vizsgát de azt tapasztaltam ha szólsz az oktatónak hogy vizsgázni szeretnél,beír vizsgára.

2023. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" az oktatóm meg egyáltalán nem dícsér.."

Már ne haragudj , de ha nem megy akkor miért dicsérjen meg.???

2023. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles vizsgázni csak ha te is úgy érzed.
2023. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!