Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy 14 éves fiúnak milyen...

Egy 14 éves fiúnak milyen járműve lehetne falura?

Figyelt kérdés

Mivel jelenleg nincs mert ami volt el lett adva mert kinőtte de most kéne neki valami normálisabb/időtállóbb/komolyabb jármű.


Ezek közül melyik lenne az "ideális"?

-Roller

-Elektromos Roller

-Bicikli

-Elektromos Bicikli

-50cm3-as motor

egyéb (válaszba leírni)


Az ár kb. 0Ft-tól 200eFt-ig terjedjen nagyából



#fiú #jármű #mi az ideális?
2023. jún. 10. 14:18
1 2 3
 11/22 MGéza ***** válasza:
56%

Ja, Xira. Pont most írta a kérdező, hogy pont nem A-ból B-be való rendszeres közlekedés a cél, de ne zavarjon meg. Esetleg, ha hétvégén kikapcsolódna a gyerek, saját örömére kirándulna, akkor zsákfalvában igazodjon a napi odatartó 1-2 busz menetrendjéhez?

Kerékpárt javaslok, cross-trekkinget vennék, az minden célnak megfelel. És valami márkásabb használt lenne nálam a befutó.

2023. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam nem A ból B pontra való közlekedésről van szó, + nekem a havi bérlet nincs 1500Ft. és semmi szükségem nincs egyáltalán éves bérletre főleg nem 200k-ért mert még iskolába járok és ott egyszerűbb minden hónapban venni egy havit. vagy max félévit.
2023. jún. 13. 16:02
 13/22 A kérdező kommentje:
#11 Köszi csak nem láttam hogy van már 2. oldal de nem baj hogy te is leírtad.
2023. jún. 13. 16:03
 14/22 A kérdező kommentje:
Amúgy #11, tudnál olyan jobb fajta corss-trekkinget ami 200k alatt van és nincs egyszintben az ülés,kormány? Nyílván nem várok el hatalmas kutató munkát de ha vmi ilyet tudnál ajánjani szólj.
2023. jún. 13. 16:06
 15/22 A kérdező kommentje:
ajánlani*
2023. jún. 13. 16:06
 16/22 A kérdező kommentje:
a szint azért fontos nkm amúgy mert próbáltam már bicikliket mikor még nagyon azt akartam de ami egy szintbe van olyan kényelmetlen volt mint az állat.
2023. jún. 13. 16:20
 17/22 MGéza ***** válasza:

Gyakorlatilag az összes cross geometriája ejtett vázcsöves, tehát a kormányszár, avagy "head" feljebb van, mint a nyeregcső. Mit értesz azon hogy kényelmesen ülj rajta? Egyenes háttal szeretsz tekerni? Kerékpárral kapcsolatban használható tanácsokat leginkább itt kaphatsz ha külön kérdést írsz ki rá:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__kerekparozas

Én valami ilyesmire gondolok, ami talán ideális lenne neked:

[link]

Amúgy meg lehet azért nem jók a kerékpárok amelyeket néztél mert nem kimondottan a te testmagasságodhoz passzolnak, nem?

2023. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom és igen, szeretném ha a hátam egyenesen lenne mert a réginél is azt szoktam meg. Köszi, de valszeg a dechatlonból lesz de ez nem fix.
2023. jún. 14. 19:20
 19/22 MGéza ***** válasza:
Amit linkeltem az messze jobb annál amilyet ennyiért üzletben kapsz, de te tudod...
2023. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Oké
2023. jún. 15. 06:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!