Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kb mennyi pénzt érdemes vinni...

Kb mennyi pénzt érdemes vinni a vizsga felügyelőnek és az oktatónak forgalmin?

Figyelt kérdés
tudom soha senki nem csinált ilyet... szoval?

2023. júl. 7. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Én nem javaslom, hogy ne kínálj fel pénzt, és semmiképpen nem mondom, hogy ne legyen az hatvanezer. A nem oktató nem fog tőled nem elfogadni, de lehet, hogy nem.
2023. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Az oktatónál kérdezz rá, ő fogja intézni amúgy is, csak úgy eszedbe ne jusson a vizsgabiztos orra alá dugni mert simán lehet hogy pont ő nem fogadja el és még akár fel is jelenthet. Az oktatód tudja hogy ki kicsoda, kinél mivel lehet próbálkozni. Egy hónapja én 40 ezret adtam, átmentem.
2023. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Fejenként 50.
2023. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Az oktatónak nem kell külön, nem rajta múlik a vizsga, ő eloszthatja a biztossal, az az ő dolguk, hogy milyen arányban.
2023. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Forgalomba így ne kerülj! Van épp elég lökött...
2023. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem írjon mindenki valami nagy összeget, hagy fizessen a kérdező, ha már mindenképp bűncselekményt akar elkövetni.
2023. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
imádom itt mindenki egy szent lol
2023. júl. 7. 20:10
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Hogy lehet hogy én mindent megszereztem és soha nem buktam meg és szent se vagyok.

De eszembe se jutott a korrupció.

Igaz én akartam és kamionos akartam enni.

2023. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Jó persze, vannak olyanok, akiket az apja már 5 éves kora után beültetett a volán mögé, meg már arra kiv erte 10 évesen hogy meglátott egy trabantot. Nem mindenki autóbu zi, nem mindenkinek elég 30 óra felkészülni stb. Ha valami faxfej vizsgabiztost kapsz ki és nem fizetsz neki akkor garantált a bukó.XD nagyon sokan borítékoznak, MO-n ez megszokott dolog vagy szerintetek mégis miért vagyunk mi a legkorruptabbak az EU-ban? Én is fizettem, 25 év balesetmentes vezetés büntetőpontok nélkül eddig az eredményem.
2023. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De mi nehéz a forgalmi vizsgán? 100x betanult útvonalak, és a többi... Nem értem. 🙄
2023. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!